567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Українські стрілки-паралімпійці стали другими на кубкові світу Надіслати електронною поштою
27.02.2017
Сьогодні, 27 лютого, наші паралімпійці яскраво «відстрілялись» на кубкові світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який проходив з 19 по 27 лютого 2017 року в м.Аль-Айн, що в Об'єднаних Арабських Еміратах. Станом за останні два дні українці вибороли одну срібну та одну бронзову медалі та з двома золотими, двома срібними та однією бронзовою нагородою стали другими на кубкові світу з кульової стрільби серед паралімпійців після команди Словаччини. Третє місце - у господарів змагань, Об'єднаних Арабських Еміратів.

Вчора, 26 лютого, найкращим серед українців вже вчетверте став Олексій Денисюк, котрий завоював срібло у вправі зі стрільби на 50 метрів з малокаліберного пістолета Р4.

Сьогодні, в останній день змагань, Василь Ковальчук виборов бронзову нагороду у вправі зі стрільби на 10 метрів з пневматичної гвинтівки, клас SH2.

Таким чином, наша команда у складі 4-х спортсменів завоювала 5 високих нагород, серед яких - 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медаль та посіли другу сходинку п'єдесталу кубку світу з кульової стрільби серед 75-спортсменів з 20 країн світу.

Вітаємо наших переможців, а особливо, безпрецедентного лідера - Олексія Денисюка, який приніс в скарбничку України - 2 золоті та 2 срібні нагороди, а також один рекорд світу!