9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші паралімпійці розпочали кубок світу 9 високими нагородами та двома українськими п’єдесталами Надіслати електронною поштою
10.03.2017

Поки ми в Україні ще бачили солодкі сни, наші славні паралімпійці у м.Пхьончхан, що в Південній Кореї, яскраво розпочали змагання кубку світу з лижних перегонів та біатлону, якраз на цих трасах, в Alpensia Biathlon Center, де пройдуть рівно за рік чергові зимові Паралімпійські ігри. У перший день змагань кубку світу з лижних перегонів та біатлону національна паралімпійська збірна команда України виборола 9 високих нагород, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі та з двома українськими подіумами (!) стала першою за загальною кількістю нагород та другою після команди Німеччини за «золотом».

У категорії сидячи, чоловіки, які сьогодні, 10 березня, у біатлоні (спринт) стартували першими, переможцем та бронзовим призером кубку світу став Радь Тарас, який показав результат 25.11.7.

Жінки в категорії стоячи, як завжди - на висоті! Вже традиційно вони розпочинають міжнародні спортивні змагання, оволодівши усім п'єдесталом. Пишаємось: український паралімпійський подіум - Кононова Олександра - золота медаль (19.26.8), Батенкова-Бауман Юлія - срібна (19.35.4), Буй Ірина - бронзова (20.12.6).

Не менш яскравим став виступ чоловіків з порушеннями зору: увесь п'єдестал знову ж таки - український! Суярко Дмитро з гайдом Марчишаком Іваном стали першими (21.12.0), Ковалевський Анатолій з гайдом Мукшиним Олександром - другими (21.21.0), а Уткін Юрій з гайдом Переходою Русланом вибороли бронзову медаль (21.38.5).

У жінок в цій же категорії Шишкова Оксана з гайдом Івановим Володимиром вибороли срібну нагороду (23.07.6), а Рубановська Наталя з гайдом Нестеренко Ладою стали третіми (23.41.9).

Турнірна таблиця першого дня змагань кубку світу-2017, м.Пхьончхан, Південна Корея:

1

Завтра, 11 березня, пройдуть змагання з лижних перегонів, довга дистанція. Сподіваємось, що цей день змагань цього кубку світу буде ще більш вдалим для українських паралімпійців, котрі, ми певні, зроблять свій «ривок» по «золоту» та покажуть справжній український результат. Тим більше, що часу є предостатньо - кубок світу триватиме з 10 по 15 березня 2017 року.

Щоденні результати цих змагань ви можете проглянути за лінком https://www.paralympic.org/nordic-skiing/live-results/info-live-results/nsvt17/eng/zz/engzz_general-general-schedule.htm , а також спостерігати за українськими паралімпійцями на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/  та на веб-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України http://www.2014.paralympic.org.ua/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1.