9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Україна лідирує на кубкові світу з лижних перегонів та біатлону в Південній Кореї Надіслати електронною поштою
11.03.2017
17201108_1251571934890975_8041119250256412800_n.jpgНаціональна паралімпійська збірна команда України сьогодні, 11 березня,  у другий день змагань кубку світу, що проходить у м.Пхьончхан, в Південній Кореї, вибилась у лідери змагань з 14 високими нагородами, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей. Тільки за сьогодні нашій команді у лижних перегонах на довгій дистанції вдалось завоювати 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову нагороду.

17200961_1251572148224287_7052315109259301181_n.jpgПерше місце сьогодні в категорії жінки стоячи, вже традиційно, виборола Кононова Олександра з результатом 55.29.2, другою стала Батенкова-Бауман Юлія (56.53.4).  Це вже друга золота нагорода Саші та друге срібло Юлі.

Серед чоловіків у цій же категорії другим став Рептюх Ігор, показавши результат - 59.58.9.

Серед жінок з порушеннями зору другою також стала Прилуцька Ольга (гайд - Мукшин Олександр)з результатом 1.00.08.3, третю сходинку подіуму посіла Шишкова Оксана з гайдом Івановим Володимиром (1.02.08.6).

Трішки невдалим видався день для чоловіків з порушенням зору та чоловіків в категорії сидячи, котрі сьогодні не вибороли високих нагород. Проте, наша віра в них та їх воля до перемоги, сподіваємось, виправить ситуацію у наступні дні змагань.

Турнірна таблиця другого дня кубку світу з лижних перегонів та біатлону, м.Пхьончхан, Південна Корея:

Завтра, 12 березня, у всіх команд вихідний від змагань день, 13 березня пройдуть змагання з лижних перегонів, спринт. Сподіваємось, що цей день змагань цього кубку світу буде ще більш вдалим для українських паралімпійців, котрі і надалі будуть показувати світу справжній український результат. Тим більше, що часу є предостатньо - кубок світу триватиме з 10 по 15 березня 2017 року.

Щоденні результати цих змагань ви можете проглянути за лінком https://www.paralympic.org/nordic-skiing/live-results/info-live-results/nsvt17/eng/zz/engzz_general-general-schedule.htm , а також спостерігати за українськими паралімпійцями на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/  та на веб-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України http://www.2014.paralympic.org.ua/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1.