567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

В доробку українських пара-фехтувальників вже 8 високих нагород за два дні змагань етапу кубку світу Надіслати електронною поштою
18.03.2017

Д17264377_10156273116098018_5914673871771028152_n.jpgругий день змагань в італійській Пізі став надзвичайно успішним для українських фехтувальників, а щонайбільше - для наших красунь-фехтувальниць, адже саме їх виступ не тільки підняв у небо Італії знамено нашої держави, але й був причиною звучання найкращої з українських пісень - гімну України. Відтак, сьогодні, у доробку 11 українських гардемаринів у візках 2 золоті та 1 бронзова медалі. Наразі в національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках - 2 золоті, 1 срібна та 5 бронзових нагород.

17362898_10156273115133018_4658387519401756146_n.jpgТак, двічі сьогодні лунав гімн України в італійській Пізі! У змаганнях у шпазі серед жінок категорії В Позняк Тетяна виборола золоту нагороду. Наталя Морквич у рапірі серед жінок категорії А завоювала свою першу в історії золоту винагороду. Вітаємо наших красунь та шалено радіємо їхнім успіхам! Так тримати!

Хлопці-шаблісти у командних змаганнях здобули бронзу. Склад команди: Дацко Антон (категорія В), Демчук Андрій (категорія А), Манько Артем (категорія А) та Вадим Цедрик (категорія А).

Вітаємо наших переможців, які борються на етапі кубку світу з фехтування на візках з представниками 19 країн світу, і всі ми завтра, знову ж таки, попри вихідний, активно вболіваємо за українських гардемаринів на візках!