567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пара-фехтувальники України потужно завершили змагання етапу кубку світу Надіслати електронною поштою
19.03.2017

17352284_10156276195593018_8669270045129055897_n.jpgСьогодні, 19 березня, українські гардемарини у візках поставили яскраву крапку на етапі кубку світу з фехтування на візках, що з 17 по 19 березня проходив у м.Піза, Італія: у доробку пара-фехтувальників 3 високі нагороди, серед яких 2 золоті та 1 бронзова медалі. У підсумку, національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках, борючись з представниками 19 країн світу, завоювала 11 високих нагород: 4 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей.

17264140_10156276197663018_4182025218958508734_n.jpgУ прикінцевий день етапу кубку світу знову двічі лунав гімн України! Власне чемпіонство Антона Дацка в рапірі, категорія В, та Бреус Євгенії в шаблі, категорія А, стало підґрунтям того, щоб у небо Італії на найвищий щабель був піднятий прапор нашої держави та лунав гімн.

У Морквич Наталі у шаблі, категорія А - бронзова медаль.

Загалом, підводячи підсумки етапу кубку світу з фехтування на візках, важко визначити лідерів цих змагань, адже, практично, вся команда виступила досить потужно - 7 спортсменів із 11 стали переможцями змагань, а 4 спортсмени показали, практично, однаково високий результат:

• Дацко Антон - 1 золота, 1 бронзова (командні)
  • Бреус Євгенія - 1 золота, 1 бронзова
  • Позняк Тетяна - 1 золота, 1 бронзова
  • Морквич Наталя - 1 золота, 1 бронзова
  • Демчук Андрій  - 1 срібна, 1 бронзова (командні)
  • Манько Артем- 1 бронзова, 1 бронзова (командні)
  • Цедрик Вадим - 1 бронзова, 1 бронзова (командні)

Як би не хотіли наші фехтувальники повернутись додому сьогодні, через страйки в Італії команда не зможе приїхати вчасно. Проте, ми з нетерпінням будемо виглядати наших переможців!