567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Переддень до завершення кубку світу з лижних перегонів та біатлону: українські паралімпійці - перші! Надіслати електронною поштою
21.03.2017

За день до завершення фінального кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що з 18 по 22 березня проходить в японському місті Саппоро, українським паралімпійцям вдалось вибороти 9 високих нагород, 3 з яких - золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі, а також - перше місце у світі з 24 медалями, 7 з яких - золоті, 8 срібних та 9 бронзових нагород. Крім того, сьогодні був направду унікальний в біатлоні, середня дистанція, день: 2 українських подіуми на цьому кубкові світу!

Два українські подіуми сьогодні - унікальне досягнення нашої команди на цьому кубкові світу. Традиційно, що один із них - серед жінок в категорії стоячи. Ось вони, наші героїні - Кононова Олександра (29:15.9) - золота нагорода (вже втретє!), Буй Ірина (31:11.8) - срібна медаль, Ляшенко Людмила (31:42.0) - бронзова нагорода.

Другий подіум - серед чоловіків з порушеннями зору: Уткін Юрій (гайд Перехода Руслан) з результатом 32:14.1 став першим, Казік Олександр (гайд Кучерявий Сергій) отримав срібну нагороду (33:27.3), Суярко Дмитро (гайд Марчишак Іван) з результатом 33:51.5  - третій.

У дівчат з порушеннями зору першою стала Шишкова Оксана (гайд - Іванов Володимир) - 31:31.7, третю сходинку посіла Прилуцька Ольга з гайдом Артьоміним Дмитром (37:43.2).

Серед чоловіків в категорії сидячи срібну нагороду виборов Радь Тарас (39:50.6).

Турнірна таблиця третього дня змагань фінального кубку світу-2017, що проходить в Японії

3

Завтра, 22 березня,  останній день змагань фінального кубку світу сезону-2016-2017 - біатлон, спринт.  Ми усі активно вболіватимем та подіваємось, що останній день змагань в Саппоро буде вдалим для українських паралімпійців, котрі вкотре покажуть справжній український результат.

У п'ятницю, 24 березня, о 13:10 ми зустрічатимемо нашу команду в аеропорту Бориспіль, термінал D. Запрошуємо представників мас-медіа долучитись до цієї події. Акредитація обов'язкова: 0992784765, 2894330.

Щоденні результати цих змагань ви можете проглянути за лінком www.worldparanordicskiing.org/live-resultsа також спостерігати за українськими паралімпійцями на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/ та на веб-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України http://www.2014.paralympic.org.ua/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1.