Авторизація

Забули пароль?
Разом на сайті
Зараз на сайті: 2 гостей
Національна паралімпійська збірна команда України потужно завершила кубок світу: українці перші! Надіслати електронною поштою
22.03.2017

Сьогодні, 22 березня, в прикінцевий день змагань кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що з 18 по 22 березня проходив в Японії, м.Саппоро, національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону, виборовши у біатлоні, спринт, 9 високих нагород, серед яких 4 золотих, 1 срібна та  4 бронзові медалі, яскраво підвела фінальну риску не тільки змагань у біатлоні та кубку світу, але й зимового сезону 2016-2017: Україна - перша! Причому, з самого початку фіналу кубку світу і до кінця!  Крім того, наші чоловіки потішили нас сьогодні українським подіумом!!! Загалом, у доробку українських паралімпійців  - 33 високі нагороди, серед яких - 11 золотих, 9 срібних та 13 бронзових медалей.  У команди Франції, яка стала другою - 4 золоті медалі, в третьої паралімпійської збірної команди - Німеччини - 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових нагород. Паралімпійці США - четверті з 3 золотими та 3 бронзовими нагородами. Загалом у кубкові світу взяло участь 15 країн.

Перші нагороди сьогодні вибороли дівчата з порушеннями зору - Шишкова Оксана (гайд - Іванов Володимир)  - 19:46.4 - та Прилуцька Ольга - 21:10.0, котрі отримали перше та третє місце відповідно.

У чоловіків у цій же категорії  - справжній тріумф: увесь подіум - український! Решетинський Ярослав з гайдом Гергартом Артуром вибороли золоту нагороду (20:00.1), срібна медаль у Суярка Дмитра (гайд - Марчишак Іван) - 20:03.8, третє місце у Казіка Олександра (гайд - Кучерявий Сергій) - 20:13.3.

У жінок в категорії стоячи першою стала Кононова Олександра, показавши результат - 18:12.9  - це четверте золото Саші за чотири дні змагань! Батенкова -Бауман Юлія стала третьою (18:50.9).

У чоловіків у цій же категорії Рептюх Ігор (19:32.5) виборов бронзову нагороду.

У кінці сьогоднішнього дня змагань Яровий Максим в категорії чоловіки сидячи виборов золоту нагороду (24:13.4).

Турнірна таблиця фінального дня змагань фінального кубку світу-2017, що проходив в Японії

4

Відтак, у підсумку, Кононова Олександра  - безсумнівний лідер змагань (не тільки української команди, але й кубку в цілому), їй вдалось вибороти 4 золоті нагороди за 4 дні змагань кубку світу. До речі, таке лідерство вона розділяє з представником французької команди Дав'є Бенджаміном, котрий теж виборов 4 високі нагороди. У 16 із 20 спортсменів - високі нагороди, у тім числі - 5 спортсменів - мультимедалісти (із золотими медалями).