?
̳ !
- Ѳ
11.05.2017

Традиційно яскраво виступила національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу (у складі 15 спортсменів)  на Міжнародному турнірі з паралімпійського настільного тенісу Словенія Оупен-2017, що з  04 - 10 травня 2017 року проходив у м. Лашко, Словенія. Українські паралімпійці завершили цей турнір на 1-му  загальнокомандному місці (в турнірі взяли участь спортсмени з 41 країни світу), виборовши 7,5 золотих нагород, дві срібних та три бронзові медалі, загалом - 12, 5 медалей.

• Петрунів Василь та Єзик Олександр у команді у 3-му класі;
  • Також золото виборола Косміна Наталя у команді із спортсменкою з Польщі. У цьому разі до медального заліку зараховується 0,5 золотої медалі.

Бронзу у командних змаганнях виборола пара Литовченко Марини та Ходзинської Антоніни у класі 6.

Наразі збірна команда України перебуває у Словенії та продовжує тренування перед чемпіонатом світу серед команд, який відбудеться з 15 по 21 травня у м.Братислава, Словаччина.

Бажаємо нашим тенісистам ще більше яскравих перемог! Вболіваймо за наших!