Газета "Без Бар'єрів".
Інвалідність - не вирок!
Передплати - та переконайся!

GreenPR

Українські стрілки-паралімпійці стали першими на Міжнародному турнірі у Ганновері Надіслати електронною поштою
12.05.2017

Яскраво завершила змагання з кульової стрільби на Міжнародному турнірі з кульової стрільби, що проходить з 05 по 12 травня 2017 року у німецькому Ганновері, стрілецька паралімпійська команда України. Національна паралімпійська збірна команда України, у складі 6 найсильніших стрілків,  виборола 12 високих нагород, серед яких 6 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі  та ще до фактичного завершення змагань стала першою на Мінародному турнірі серед понад 140 спортсменів з 33 країн світу.

Результати четвертого та п‘ятого дня змагань збірної команди України:

Ірина Ляху у вправі зі стрільби з пневматичного пістолета на 10 метрів (Р2) стала третьою, Василь Ковальчук  -  другим у стрільбі з пневматичної гвинтівки стоячи на 10 метрів (R5, клас SH2), а команда у складі Денисенка Олександра, Дорошенка Андрія та Стоєва Юрія у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи (R1) стала першою.

Таким чином, у доробку української команди 6 золотих, 3 срібні та 3 бронзові нагороди. Змагання завершаться pfdnhf? 13 травня у вправі, в якій не змагаються спортсмени збірної команди України.

Відтак, у підсумку, кожен із 6-ти спортсменів, які взяли участь у цьому турнірі, повертаються в Україну з високими нагородами, більшість із них - мультимедалісти: 5 мультимедалістів, усі з них вибороли по 2 золоті медалі. Найкраще від команди України виступив Дорошенко Андрій, котрий виборов у цьому турнірі 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медаль.

Малькевич М.В.

Фактично вже зараз можна сказати, що збірна команда Україна виборола перше місце у медальному заліку, адже у найближчого переслідувача - Словаччини 4 золоті медалі і в останній день змагань є велика ймовірність здобуття спортсменом зі Словаччини п‘ятої золотої медалі, однак, вже зараз національна паралімпійська збірна команда України з шістьма золотими медалями є беззаперечним переможцем цього Міжнародного турніру у місті Ганновер.

Вітаємо наших паралімпійців, які так влучно поцілили в мішені цього турніру та бажаємо їм ще кращих результатів на майбутніх змаганнях на честь української держави!