567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Українські параканоїсти стали другими на кубкові світу з параканое Надіслати електронною поштою
01.06.2017

Національна паралімпійська збірна команда з параканое стала другою на кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що з 22 по 30 травня 2017 року проходив у м. Сегед, Угорщина. Українська команда параканоїстів у складі 4-х спортсменів, борючись з представниками 14 країн світу, виборола 3 високі нагороди, серед яких 2 золотих та 1 бронзова медалі.

У кубкові світу 2017 року у м. Сегед (Угорщина) одночасно виступали спортсмени-паралімпійці та олімпійці. В змаганнях взяли участь понад 800 спортсменів з 66 країн світу. У параканое брали участь 45 спортменів з 14 країн світу. Спортсмени з України змогли показати достойний результат, завоювавши 2 загальнокомандне місце, що стало можливим завдяки:

-        Лагутенко Наталії - 1 місце в одиночці V1 (аутригер) на дистанції 200 м;

-        Лагутенко Наталії - 3 місце в одиночці К1 (байдарка) на дистанції 200 м;

-        Ємельянову Сергію - 1 місце в одиночці К1 (байдарка) на дистанції 200 м.

Камлочук Л.В.

Слід також відмітити що на цих змаганнях Вельгун Володимир пройшов класифікацію, що дає змогу йому брати участь у міжнародних змаганнях з параканое у класі KL2. А Лагутенко Наталія повторно пройшла класифікацію у класі KL2 але в іншому виді програми V1 (аутригер), де здобула перемогу.