ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Паралімпійці-лучники вибороли 5 медалей на кубкові Європи Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.06.2017
phoca_thumb_l_dsc_0476-2.jpg

Національна паралімпійська збірна команда  України вдало виступила на кубкові Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходив з 03 червня по 12 червня 2017 року у м. Ольбія (Італія), виборовши 1 золоту та 4 срібні медалі.

 

 

phoca_thumb_l_dsc_0358.jpg

Золоту нагороду наші лучники вибороли в блочному луці, чоловічі командні змагання - Атаманенко Сергій, Дзядик Іван та Назар Павло.

 

Срібні нагороди:

 

Класичний лук, індивідуальна програма - Чопик Тарас.

Класичний лук, жіночі командні змагання - Зубова Ірина, Дзьоба-Балян Роксолана та Шатковська Світлана.

Блочний лук, жіночі командні змагання  - Маркітантова Ксенія, Репета Наталія та Репета Наталія.

Класичний лук, чоловічі командні змагання - Чопик Тарас, Галишич Микола та Чайка Роман.

 

Особисті результати  спортсменів


№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

1

Атаманенко Сергій Сергійович

 

Блочний лук, індивідуальна програма

7

Блочний лук, змішана програма

6

Блочний лук, чоловічі командні змагання

1

2

Зубова Ірина Владиславівна

 

 

Класичний лук, індивідуальна програма

9

Класичний лук, жіночі командні змагання

2

3

Дзядик Іван Михайлович

 

 

Блочний лук, індивідуальна програма

9

Блочний лук, чоловічі командні змагання

1

4

Дзьоба-Балян Роксолана Миронівна

 

 

Класичний лук, індивідуальна програма

7

Класичний лук, змішана програма

4

Класичний лук, жіночі командні змагання

2

5

Маркітантова Ксенія Олександрівна

 

 

 

Блочний лук, індивідуальна програма

9

Блочний лук, змішана програма

6

Блочний лук, жіночі командні змагання

2

6

Міхнєва Лариса Євгенівна

 

 

Блочний лук, індивідуальна програма

9

Блочний лук, жіночі командні змагання

2

7

Назар Павло Степанович

 

 

Блочний лук, індивідуальна програма

9

Блочний лук, чоловічі командні змагання

1

8

Чайка Роман Іванович

 

Класичний лук, індивідуальна програма

9

Класичний лук, змішана програма

4

Класичний лук, чоловічі командні змагання

2

9

Чопик Тарас Миколайович

 

 

 

Класичний лук, індивідуальна програма

2

Класичний лук, чоловічі командні змагання

2

10

Шатковська Світлана Дмитрівна

 

 

Класичний лук, індивідуальна програма

8

Класичний лук, жіночі командні змагання

2

11

Репета Наталія Миколаївна

 

 

 

Блочний лук, індивідуальна програма

9

Блочний лук, жіночі командні змагання

 

2

12

Галишич Микола Ярославович

 

 

 

 

Класичний лук, індивідуальна програма

6

Класичний лук, чоловічі командні змагання

2


У змаганнях  взяли  участь паралімпійці від 14 країн світу, національна паралімпійська збірна команда України виступила у складі 12 спортсменів.

 

Вітаємо чемпіонів та призерів кубка Європи та бажаємо перемог у спорті та житті! 

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >