ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2017
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
- Ѳ   
25.06.2017

kolpakchi.jpgНа чемпіонаті Європи, який минулими вихідними відбувся в австрійському місті Кітцбюель, єдину медаль для України забезпечила представниця паратриатлону Аліса Колпакчи. В класифікації PTS 5 учасниця Паралімпійських ігор в Ріо-2016 здобула бронзову медаль.

"Будь-яку медаль важко здобути,- каже «новоспечена» призерка чемпіонату Європи - але ще важче - працювати на цю медаль, тренуватися, готуватися на ці важливі старти.

Розподіл сил у моїй класифікації практично не змінився за останній час, - каже Аліса -  всі ті ж самі. Британки та росіянка залишаються серед фаворитів. Однак, чемпіонат Європи в Кітцбюелі ще раз довів, що з ними не лише можна - а й потрібно боротися. Цього разу я випередила Анну Бичкову та Керрі Лердж, яких вважають одними з найсильніших паратриатлеток цієї класифікації.

Але дещо змінилось в мені. Я стала більш досвідченою. А звідси - більш впевненою у власних силах! Нині я продовжую підготовку до чемпіонату світу, що відбудеться в Роттердамі у вересні. Можливо, матиму перед тим ще один старт".

Бажаємо нашій спортсменці нових яскравих перемог! Вболіваймо за Україну!

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Матеріал підготовано завдяки http://triathlon.org.ua/index.php/news/360-kolpakchy-euro

 


 
<   >