ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма другого дня змагань, 20 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
19.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

20 липня 2017

Вид спорту

П.І. спортсмена                                         (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чверть фіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чверть фіналів

Початок фіналів

Баскетбол (чоловіки)

Україна-Аргентина

 

Група В

16:00

 

 

Баскетбол              (жінки)

Україна-Кенія

 

Група В

18:00

 

 

Бадмінтон

Горобець Іванна Анатоліївна

Вінницький

командні змагання (змішані) -фінальні ігри у групах

 

9:30-18:00

 

Губаньова Богдана Олександрівна

м.Київ

Коваленко Сергій Миколайович

Київський

Такало Петро Петрович

Дніпропетровський

Чорна Анна Григорівна

Дніпропетровський

Боулінг

Данилюк Вадим Олександрович

Одеський

одиночні

9:00

13:00

16:30

Дідоренко Назар Володимирович

м.Київ

одиночні

9:00

13:00

16:30

Майєр Ростислав Сергійович

м.Київ

одиночні

9:00

13:00

16:30

Трубін Сергій Михайлович

Запорізький

одиночні

9:00

13:00

16:30

Щербаков Дмитро Сергійович

Одеський

одиночні

9:00

13:00

16:30

Яловега Владислав Георгійович

Полтавський

одиночні

9:00

13:00

16:30

Волейбол (чоловіки)

Україна-Росія

 

Група В

15:00

 

 

 

Волейбол                  (жінки)

Україна-USA

 

Група B

15:00

 

 

 

Дюдо

Єрьоменко Дмитро Валерійович

Одеський

ката (командні)

9:00

9:00

9:00

Мозирев Владислав Вячеславович

Харківський

ката (командні)

9:00

9:00

9:00

Пензій Андрій Дмитрович

Дніпропетровський

ката (командні)

9:00

9:00

9:00

Шепелюк Катерина Борисівна

Рівненський

ката (командні)

9:00

9:00

9:00

Мозирев Владислав Вячеславович

Харківський

66 кг

11:00

11:00

12:00

Шеретов Дмитро Володимирович

Дніпропетровський

73 кг

11:00

11:00

12:00

Авдєєва Катерина Андріївна

Дніпропетровський

57 кг

11:00

11:00

12:00

Брижак Алім Валерійович

Вінницький

60 кг

11:00

11:00

12:00

Довбищук Ксенія Анатоліївна

Харківський

48 кг

11:00

11:00

12:00

Шостак Анна Володимирівна

Дніпропетровський

52 кг

11:00

11:00

12:00

Стрільба кульова

Ликова Віолета Олегівна

Дніпропетровський

Гвинтівка 50 м

10:00

10:00

13:15

Яценко Світлана Миколаївна

Волинський

Гвинтівка 50 м

10:00

10:00

13:15

Настільний теніс

Васильєва Марія Вікторівна

м. Київ

 

 

 

 

Завіновська Карина Олексіївна

м. Київ

 

10:00

 

 

Старікова Лариса Григорівна

м. Київ

командні змагання

 

 

 

Ходько Юлія Олександрівна

м. Київ

(жінки)

 

 

 

Закладний Геннадій Миколайович

Полтавський

 

 

 

 

Кузьменко Григорій Валентинович

Львівський

 

10:00

 

 

Велієв Антон Усеінович

Херсонський

командні змагання

 

 

 

Яковенко Анатолій Валентинович

Полтавський

(чоловіки)

 

 

 

Плавання

Авраменко Катерина Григорівна

Чернігівський

200 м в/с

9:00

 

17:00

Режило Марія Ігорівна

м. Київ

Тарасенко Дар'я Юріївна

Кіровоградський

Давидова Кристина Олександрівна

м. Київ

Карниш Артем Андрійович

Дніпропетровський

400 м в/с

9:00

 

17:00

Заулічний Євген Ігорович

Дніпропетровський

Зіненко Іван Володимирович

м. Київ

Литвиненко Олексій Павлович

м. Київ

50 м н/сп

9:00

 

17:00

Дудник Максим Ігорович

м. Київ

Якубовський Ростислав

Дніпропетровський

200 м бат

9:00

 

17:00

Денисова Катерина Олександрівна

Одеська

50 м н/сп

9:00

 

17:00

Верниба валерія Андріївна

м.Київ

естафета

жінки

4х100 м комп

9:00

 

17:00

естафета

змішана

4х100 м в/с

9:00

 

17:00

Пляжний волейбол (жінки)

Україна 2- Греція

Ярошевська Ю., Черненко Ю

Група

10:30

 

 

Україна 1- Гана

Затилкіна А., Рилова Р.

Група

16:40

 

 

Пляжний волейбол (чоловіки)

Україна 1- Гана

Кошкаров А., Цапкаленко М.

Група

16:40

 

 

Україна 2 - Естонія

Тарасов С., Донченко Д.

Група

18:20

 

 

       
       
       
  

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

  

Стрільба кульова

 

1

2

   

Боулінг

 

1

6

   

Дзюдо

 

7

9

   

Плавання

 

7

12

   

Всього:

 

16

29

   

*В програмі можуть бути зміни

 

 
< Попередня