ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати другого дня змагань, 20 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
21.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

 

участі  спортсменів  України 

 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

 
                 
 

м. Самсун (Туреччина)

   

Дефлімпійське селище

 
                 

2 день  змагань

 

20 липня 2017 року

 
                 

В  змаганнях  взяло  участь  94  українських спортсменів в 10 видах спорту.

 
                 

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

 
 

1

Дзюдо

73 кг

Шеретов Дмитро

чол.

І

 

Дніпропетровський

 

 

 

52 кг

Шостак Анна

жін.

І

 

Дніпропетровський

 

 

 

57 кг

Авдєєва Катерина

жін.

І

 

Дніпропетровський

 

 

 

66 кг

Мозирев Владислав

чол.

ІІІ

 

Харківський
 

 

 

48 кг

Довбищук Ксенія

жін.

ІІІ

 

Харківський

 

 

 

Ката командна

Мозирев Владислав

чол.

ІІІ

 

Дніпропетровський

 

 

 

Шепелюк Катерина

жін.

Рівненський

 

 

 

60 кг

Брижак Алім

чол.

5

 

Вінницький

 

 

 

Ката командна

Пензій Андрій

чол.

8

не потрапили до фіналу

Дніпропетровський

 

 

 

Єрьоменко Дмитро

чол.

Дніпропетровський

 

2

Плавання

Естафета 4х100м в/с (змішана)

Дудник Максим

чол.

ІІ

3:48.73

м.Київ

 

 

 

Денисова Катерина

жін.

Одеський

 

 

 

Бистревський Денис

чол.

Чернігівський

 

 

 

Режило Марія

жін.

м.Київ

 

 

 

Естафета 4х100м в/с (змішана)

Литвиненко Олексій

чол.

кваліфікація

3:54.28

м.Київ

 

 

 

Конкін Віктор

чол.

Миколаївський

 

 

 

Терещенко Ірина

жін.

Кіровоградський

 

 

 

Давидова Кристина

жін.

м.Київ

 

 

 

50 м брас

Терещенко Ірина

жін.

ІІ

34.02

Кіровоградський

 

 

 

200 м в/с

Режило Марія

жін.

ІІІ

2:10.16

м.Київ

 

 

 

Естафета 4х100м комплекс (жінки)

Денисова Катерина

жін.

ІІІ

4:29.19

Одеський

 

 

 

Іваненко Катерина

жін.

Харківський

 

 

 

Терещенко Ірина

жін.

Кіровоградський

 

 

 

Режило Марія

жін.

м.Київ

 

 

 

400 м в/с

Карниш Артем

чол.

4

4:11.51

Дніпропетровський

 

 

 

50 м н/с

Литвиненко Олексій

чол.

7

28.40

м.Київ

 

 

 

50 м н/с

Дудник Максим

чол.

8

28.87

м.Київ

 

 

 

200 м бат.

Якубовський Ростислав

чол.

8

2:12.91

Дніпропетровський

 

 

 

400 м в/с

Зіненко Іван

чол.

9

4:17.64

м.Київ

 

 

 

400 м в/с

Заулічний Євген

чол.

10

4:25.05

Дніпропетровський

 

 

 

200 м в/с

Давидова Кристина

жін.

12

2:18.41

м.Київ

 

 

 

200 м в/с

Тарасенко Дар'я

жін.

13

2:20.63

Кіровоградський

 

 

 

200 м в/с

Авраменко Катерина

жін.

15

2:21.76

Чернігівський

 

3

Стрільба кульова

МГ-5 стрільба з 3 положень 3х20 пострілів

Ликова Віолета

жін.

6

290.0

Дніпропетровський

 

 

Яценко Світлана

жін.

7

не потрапила до фіналу

Волинська

 

4

Бадмінтон

Командні змагання (змішані) 

Горобець Іванна

жін.

Гра в групі 1/4 Україна - Китай

1-3

Вінницький

 

 

Губаньова Богдана

жін.

м.Київ

 

 

Коваленко Сергій

чол.

не потрапили до фіналу

 

Київський

 

 

Такало Петро

чол.

 

Дніпропетровський

 

 

Чорна Анна

жін.

 

Дніпропетровський

 

5

Баскетбол (жінки)

командні

Група В

 

Змагання тривають

94-11

 

 

Україна - Кенія

 

6

Баскетбол (чоловіки)

командні

Група В

 

Змагання тривають

70-63

 

 

Україна - Аргентина

 

7

Волейбол (чоловіки)

Командні

Група В

 

Змагання тривають

3-2

 

 

Україна - Росія

 

8

Волейбол (жінки)

Командні

Група В

 

Змагання тривають

1-3

 

 

Україна - США

 

9

Пляжний

Командні

Кашкаров Антон

чол.

група Е Україна - Естонія

2-0

м.Київ

 

 

волейбол

Цапкаленко Микола

м.Київ

 

 

 (чоловіки)

Командні

Тарасов Сергій

чол.

група  С Україна - Гана

2-0

м.Київ

 

 

 

Донченко Дмитро

Київський

 

10

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

група С Україна - Греція

2-0

Сумський

 

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

 

 

Командні

Ярошевська Юлія

жін.

група В Україна - Гана

2-0

м.Київ

 

 

Черненко Юлія

жін.

м.Київ

 

11

Боулінг

одиночні

Данилюк Вадим

чол.

82

не потрапили до фіналу

Одеський

 

 

одиночні

Дідоренко Назар

чол.

71

м.Київ

 

 

одиночні

Майєр Ростислав

чол.

84

м.Київ

 

 

одиночні

Трубін Сергій

чол.

76

Запорізький

 

 

одиночні

Щербаков Дмитро

чол.

75

Одеський

 

 

одиночні

Яловега Владислав

чол.

33

Полтавськ

 

12

Теніс настільний

Командні

Велієв Антон

чол.

гра            Україна-Гонконг

3-1

Херсонський

 

 

 

 

Закладний Геннадій

гра                 Україна-Корея

1-3

Полтавський

 

 

 

 

Кузьменко Григорій

гра                 Україна-Туреччина

3-0

Львівський

 

 

 

 

Яковенко Анатолій

Змагання тривають

Полтавський

 

 

 

 

Завіновська Карина

жін.

гра             Україна-Росія

3-2

м.Київ

 

 

 

 

Васильєва Марія

 

група                 Україна-Корея

3-1

м.Київ

 

 

 

 

Старікова Лариса

 

група В                 Україна-Угорщина

3-0

м.Київ

 

 

 

 

Ходько Юлія

 

група В                       Україна-Хорватія

3-0

м.Київ

 

 

 

 

Змагання тривають

 

Підсумки другого дня

 

І місць -     3

 

ІІ місць -    2

 

ІІІ місць -   5

 

IV місць -   1

 

V місць -    1

 

VI місць -   1

 
                 

Розподіл медалей станом на  20.07.2017 року

 
                 
 

 

Місце

 

Країна

 

Медалі

ВСЬОГО

 

 
 

 

золоті

срібні

бронзові

 
 

 

1

Росія

7

4

2

13

 
 

 

2

Україна

4

2

5

11

 
 

 

3

Туреччина

2

0

0

2

 
 

 

4

Польща

1

1

2

4

 
 

 

5

Японія

1

1

1

3

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

 

команди України

 
 
< Попередня   Наступна >