ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма третього дня змагань, 21 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
21.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

21 липня 2017

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Баскетбол

Україна-Словенія

чоловіки

Група В

13:30

 

 

Боулінг

Болтовніна Олена Олександрівна

Запорізький

одиночні

9:00

13:00

16:30

Величко Дарина Святославівна

м.Київ

одиночні

9:00

13:00

16:30

Д'яченко Алла Євгенівна

Одеський

одиночні

9:00

13:00

16:30

Жукова Анжеліка Володимирівна

Одеський

одиночні

9:00

13:00

16:30

Ковальчук Катерина Миколаївна

Полтавський

одиночні

9:00

13:00

16:30

Трубіна Людмила Анатоліївна

Запорізький

одиночні

9:00

13:00

16:30

Волейбол (чоловіки)

Україна-США

 

Група В

13:00

 

 

 

 

 

Дзюдо

Корнійчук Марія Петрівна

Тернопільский

78 кг

10:00

10:00

10:00

Кравченко Оксана Леонідівна

Дніпропетровський

+78 кг

10:00

10:00

10:00

Маклаков Володимир Сергійович

Дніпропетровський

90 кг

10:00

10:00

10:00

Нетяга Лука Володимирович

Житомирський

81 кг

10:00

10:00

10:00

Погорелов Андрій Ігоревич

Донецький

100 кг

10:00

10:00

10:00

Погорелова Марина Геннадіївна

Донецький

70 кг

10:00

10:00

10:00

Слушний Антон Сергійович

Вінницький

+100 кг

10:00

10:00

10:00

Шепелюк Катерина Борисівна

Рівненський

63 кг

10:00

10:00

10:00

Стрільба кульова

Петунов Олексій Степанович

м. Київ

Пістолет 25 м

9:30

12:00

14:00

Фомін Сергій Федорович

Кіровоградський

Пістолет 25 м

9:30

12:00

14:00

Теніс настільний

Закладний Геннадій Миколайович

Полтавський

командні змагання (чоловіки) -чвертьфінал

 

9:00

 

Кузьменко Григорій Валентинович

Львівський

 

Велієв Антон Усеінович

Херсонський

 

Яковенко Анатолій Валентинович

Полтавський

 

 

Іваненко Катерина Дмитрівна

Харківський

100 м бат

9:00

 

17:00

 

Тарасенко Дар'я Юріївна

Кіровоградський

 

Терещенко Ірина Іванівна

Кіровоградський

Плавання

Давидова Кристина Олександрівна

м. Київ

100 м н/сп

9:00

 

17:00

 

Денисова Катерина Геннадіївна

Одеський

 

Верниба Валерія Андріївна

м. Київ

 

Іжаченко Філіпп Тарасович

Харківська

100 м брас

9:00

 

17:00

 

Зургалідзе Андрій Юрійович

Харківська

 

Коломієць Олексій Михайлович

Чернігівська

 

Тарасенко Дар'я Юріївна

Кіровоградський

50 м в/с

9:00

 

17:00

 

естафета

чоловіки

4х200 м в/с

9:00

 

17:00

Спортивне орієнтування

Левін Дмитро Олексійович

Харківський

спринт

 

 

10:00

Мельник Яна Олегівна

м. Київ

спринт

 

 

10:00

Плахотнік Дмитро Валерійович

Харківський

спринт

 

 

10:00

Суренян Нвер Арменович

м. Київ

спринт

 

 

10:00

Федосєєва Ганна Володимирівна

Харківський

спринт

 

 

10:00

Боротьба греко-римська

Бутенко Віталій Федорович

м.Київ

59 кг

14:00

 

14:00

Антипенко Віктор Олександрович

Миколаївський

98 кг

14:00

 

14:00

Гетманченко Сергій Анатолійович

Одеський

80 кг

14:00

 

14:00

Плотвінов Микита Олегович

Одеський

71 кг

14:00

 

14:00

Футбол

Україна-Італія

чоловіки

Група С

16:00

 

 

Пляжний волейбол

Україна 1 - Туреччина

жінки

Група С

8:50

 

 

Україна 2 - Німеччина

жінки

Група С

15:00

 

 

Пляжний волейбол

Україна 1 -Польща

чоловіки

Група Е

11:20

 

 

Україна 2 -Австрія

чоловіки

Група С

16:40

 

 

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (21.07.2017)

     
   

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

 

Стрільба кульова

2

 

1

   

Боулінг

1

 

6

   

Боротьба греко-римська

4

 

4

   

Дзюдо

 

8

 

8

   

Плавання

 

5

 

13

   

Спортивне орієнтування

2

 

7

   

Всього:

 

22

 

39

 

   

 *У програмі змагань можливі зміни

 
< Попередня   Наступна >