ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма четвертого дня змагань, 22 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
21.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

22 липня 2017

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Баскетбол              (жінки)

Україна-Туреччина

 

Група В

16:00

 

 

Боулінг

Данилюк Вадим Олександрович

Одеський

Двійка                   (чоловіки)

9:00

13:00

16:30

Дідоренко Назар Володимирович

м.Київ

Майєр Ростислав Сергійович

м.Київ

Трубін Сергій Михайлович

Запорізький

Щербаков Дмитро Сергійович

Одеський

Яловега Владислав Георгійович

Полтавський

Волейбол (чоловіки)

Україна-Іран

 

Група В

13:00

 

 

 

Волейбол (жінки)

Україна-Польща

 

Група В

15:00

 

 

 

Дзюдо

Авдєєва Катерина Андріївна

Дніпропетровський

Командні змаганяя (чоловіки, жінки)

10:00

10:00

10:00

Брижак Алім Валерійович

Вінницький

Довбищук Ксенія Анатоліївна

Харківський

Корнійчук Марія Петрівна

Тернопільский

Кравченко Оксана Леонідівна

Дніпропетровський

Маклаков Володимир Сергійович

Дніпропетровський

Нехаєв Євген Анатолійович

Донецький

Нетяга Лука Володимирович

Житомирський

Мозирев Владислав Вячеславович

Харківський

Пензій Андрій Дмитрович

Дніпропетровський

Погорелов Андрій Ігоревич

Донецький

Погорелова Марина Геннадіївна

Донецький

Слушний Антон Сергійович

Вінницький

Шеретов Дмитро Володимирович

Дніпропетровський

Шостак Анна Володимирівна

Дніпропетровський

Стрільба кульова

Лазебник Анастасія Володимирівна

Дніпропетровський

Пістолет 10 м

9:30

10:30

13:30

Димитрашко Наталія Василівна

Волинський

Пістолет 10 м

Валованіс Сергій Сергійович

м. Київ

Гвинтівка 50 м

10:30

12:20

14:45

Петренко Дмитро Євгенович

Сумська

Гвинтівка 50 м

Боротьба греко-римська

Повітчан Олександр Вікторович

Одеська

66 кг

14:00

 

14:00

Череповський Стас Олександрович

Харківський

75 кг

14:00

 

14:00

Мінченко Сергій Володимирович

Одеська

130 кг

14:00

 

14:00

Ященко Роман Васильович

м.Київ

85 кг

14:00

 

14:00

Плавання

Бистревський Денис Миколайович

Чернігівський

100 м в/с

9:00

 

17:00

Конкін Віктор Олегович

Миколаївський

Карниш Артем Андрійович

Дніпропетровський

Литвиненко Олексій Павлович

м. Київ

Режило Марія

м.Київ

50 м в/с

 

 

17:00

Терещенко Ірина Іванівна

Кіровоградський

200 м брас

9:00

 

17:00

Авраменко Катерина Григорівна

Чернігівський

200 м кмп

9:00

 

17:00

Терещенко Ірина Іванівна

Кіровоградський

Дудник Максим Ігорович

м. Київ

200 м н/сп

9:00

 

17:00

Конкін Віктор Олегович

Миколаївський

50 м бат

9:00

 

17:00

Литвиненко Олексій Павлович

м. Київ

Якубовський Ростислав Вадимович

Дніпропетровський

 

естафета

жінки

4х100 м в/с

 

 

 

Пляжний волейбол

Україна 1 - Росія 1

жінки

Група С

16:40

 

 

Україна 2 - Мексіка

жінки

Група С

17:30

 

 

Пляжний волейбол

Україна 2 - Туреччина 1

чоловіки

Група С

8:00

 

 

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (22.07.2017)

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Стрільба кульова

2

2

Боулінг

1

3

Дзюдо

2

14

Плавання

6

12

Боротьба греко-римська

3

3

Всього:

14

34

 * В програмі можуть виникнути зміни

 
< Попередня   Наступна >