ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати третього дня змагань, 21 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
21.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

3 день  змагань

21 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  110  українських спортсменів в 11 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Спортивне орієнтування

спринт

Суренян Нвер

чол.

ІІ

17:03.0

м. Київ

 

 

спринт

Федосєєва Ганна

жін.

ІІ

15:31.0

Харківський

 

 

спринт

Левін Дмитро

чол.

5

17:56.0

Харківський

 

 

спринт

Біда Тетяна

жін.

7

18:14.0

Харківський

 

 

спринт

Мельник Яна

жін.

10

20:02.0

м. Київ

 

 

спринт

Плахотнік Дмитро

чол.

дискваліфікація

Харківський

2

Стрільба кульова

МП-5, малокаліберний пістолет, стрільба 30+30 пострілів

Фомін Сергій

чол.

ІІ

26

Кіровоградський

 

Петунов Олексій

чол.

9

547

м.Київ

3

Дзюдо

63 кг

Шепелюк Катерина

жін.

І

 

Рівненський

 

78 кг

Корнійчук Марія

жін.

ІІ

 

Тернопільський

 

 

70 кг

Погорелова Марина

жін.

ІІІ

 

Донецький

 

 

 +100 кг

Слушний Антон

чол.

ІІІ

 

Вінницький

 

 

 +78 кг

Кравченко Оксана

жін.

ІІІ

 

Дніпропетровський

 

 

100 кг

Погорелов Андрій

чол.

5

 

Донецький

 

 

90 кг

Маклаков Володимир

чол.

7

 

Дніпропетровський

 

 

81 кг

Нетяга Лука

чол.

7

 

Житомирський

4

Теніс настільний

Командні

Завіновська Карина

жін.

ІІ

гра             Україна-Японія 3-0

м.Київ

 

 

 

Васильєва Марія

 

гра             Україна-Китай 2-3

м.Київ

 

 

 

Старікова Лариса

 

 

м.Київ

 

 

 

Ходько Юлія

 

 

м.Київ

5

Теніс настільний

Командні

Велієв Антон

чол.

5

1-3                     гра            Україна-Литва

Херсонський

 

 

 

Закладний Геннадій

3-0                      гра            Україна-Росія

Полтавський

 

 

 

Кузьменко Григорій

 гра            Україна-Корея                  3-2

Львівський

 

 

 

Яковенко Анатолій

 

Полтавський

6

Боротьба греко-римська

98 кг

Антипенко Віктор

чол.

ІІІ

 

Миколаївський

59 кг

Бутенко Віталій

чол.

9

 

м.Київ

 

 

80 кг

Гетманченко Сергій

чол.

9

 

Одеський

 

 

71 кг

Плотвінов Микита

чол.

7

 

Одеський

7

Плавання

100 м н/с

Денисова Катерина

жін.

ІІІ

1:06.05

Одеський

Естафета 4х200м в/с

Дудник Максим

чол.

4

7:58.86

м.Київ

 

 

Карниш Артем

чол.

Дніпропетровський

 

 

Бистревський Денис

чол.

Чернігівський

 

 

Зіненко Іван

чол.

м.Київ

 

 

Литвиненко Олексій

чол.

 

 

м.Київ

 

 

Конкін Віктор

чол.

Миколаївський

 

 

Заулічний Євген

чол.

Дніпропетровський

 

 

Якубовський Ростислав

чол.

Дніпропетровський

 

 

50 м в/с

Режило Марія

жін.

потрапила до фіналу

 

м.Київ

 

 

100 м бат

Терещенко Ірина

жін.

9

1:08.82

Кіровоградський

 

 

100 м брас

Коломієць Олексій

чол.

4

1:06.03

Чернігівський

 

 

100 м брас

Іжаченко Філліп

чол.

6

1:06.99

Харківський

 

 

100 м бат

Іваненко Катерина

жін.

8

1:09.45

Харківський

 

 

100 м брас

Зургалідзе Андрій

чол.

9

1:07.45

Харківський

 

 

100 м н/с

Верниба Валерія

жін.

9

1:10.93

м.Київ

 

 

100 м н/с

Давидова Кристина

жін.

12

1:13.01

м.Київ

 

 

50 м в/с

Тарасенко Дар'я

жін.

13

29.03

Кіровоградський

 

 

100 м бат

Тарасенко Дар'я

чол.

13

1:11.92

Кіровоградський

8

Баскетбол (чоловіки)

командні

Група В

 

Змагання тривають

60-57

 

Україна - Словенія

9

Боулінг

одиночні

Болтовніна Олена

жін.

36

 

Запорізький

одиночні

Величко Дарина

жін.

37

 

м.Київ

одиночні

Д'яченко Алла

жін.

40

 

Одеський

одиночні

Жукова Анжеліка

жін.

29

 

Одеський

одиночні

Ковальчук Катерина

жін.

22

 

Полтавський

одиночні

Трубіна Людмила

жін.

44

 

Полтавський

10

Волейбол (чоловіки)

Командні

Група В

 

Змагання тривають

3-0

 

Україна - США

11

Пляжний волейбол (чоловіки)

Командні

Кашкаров Антон

чол.

група Е Україна - Австрія

2-0

м.Київ

 

Цапкаленко Микола

м.Київ

 

Командні

Тарасов Сергій

чол.

група  С Україна - Польща

2-0

м.Київ

 

Донченко Дмитро

Київський

12

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

група С Україна - Туреччина

2-0

Сумський

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

 

Командні

Ярошевська Юлія

жін.

група В Україна - Німеччина

2-0

м.Київ

 

Черненко Юлія

жін.

м.Київ

13

Футбол

Командні

Група С

 

 

1-1

 

Україна - Італія

14

Бадмінтон

Командні змагання (змішані) 

Горобець Іванна

жін.

5-8

 

Вінницький

Губаньова Богдана

жін.

м.Київ

Коваленко Сергій

чол.

 

 

Київський

Дащенко Сергій

чол.

 

Вінницький

Негар Тарас

чол.

 

Вінницький

Такало Петро

чол.

 

Дніпропетровський

Чорна Анна

жін.

 

Дніпропетровський

Підсумки третього дня

І місць -    1

ІІ місць -    5

ІІІ місць -   5

IV місць -   1

V місць -    3

VI місць -   1

Розподіл медалей станом на  21.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

20

12

7

39

 

2

Україна

5

7

10

22

 

3

Туреччина

5

1

3

9

 

4

Корея

3

5

4

12

 

5

Китай

3

3

2

8

 

 

 

 

 

 

 

 

…25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >