ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма п'ятого дня змагань, 23 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
22.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

23 липня 2017

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Баскетбол              (чоловіки)

Україна-Австралія

 

Група

11:00

 

 

Бадмінтон

Горобець Іванна Анатоліївна

Вінницький

індивідуальльні змагання

9:00

 

 

Губаньова Богдана Олександрівна

м.Київ

Дащенко Сергій Вікторович

Вінницький

Коваленко Сергій Миколайович

Київський

Негар Тарас Борисович

Вінницький

Такало Петро Петрович

Дніпропетровський

Чорна Анна Григорівна

Дніпропетровський

Боулінг

Жукова Анжеліка Володимирівна

Одеський

(Двійка жінки)

9:00

13:00

16:30

Ковальчук Катерина Миколаївна

Полтавський

Трубіна Людмила Анатоліївна

Запорізький

Волейбол (чоловіки)

Україна-Польща

 

Група

15:00

 

 

 

Стрільба кульова

Лазебник Олексій Олександрович

Дніпропетровський

 Пістолет, ПП-3

10:00

12:15

15:00

Колодій Олександр Ярославович

Волинська

Спортивне орієнтування

Мельник Яна Олегівна

м. Київ

спринт естафета

 

 

9:00

Плахотнік Дмитро Валерійович

Харківський

Санькін Олександр Якович

м. Київ

Федосєєва Ганна Володимирівна

Харківський

Футбол

Україна-Аргентина

 

Група

18:00

 

 

 

Пляжний волейбол

Україна 2 - Чехія

 

Група С

16:40

 

 

(жінки)

 

 

 

 

 

Васильєва Марія Вікторівна

м. Київ

Змішана пара

9:00

9:00

18:00

 

Велієв Антон Усеінович

Херсонський

 

Завіновська Карина Олексіївна

м. Київ

 

Старікова Лариса Григорівна

м. Київ

Теніс настільний

Ходько Юлія Олександрівна

м. Київ

 

Закладний Геннадій Миколайович

Полтавський

 

Кузьменко Григорій Валентинович

Львівський

 

Яковенко Анатолій Валентинович

Полтавський

Легка атлетика

Вишинський Дмитро Дмитрович

Волинський

100 м

17:20

 

 

Дмитриєнко Олександр Олександрович

Луганський

100 м

Носенко Микола Миколайович

Київський

100 м

Пендрак Максим Едуардович

Харківський

100 м

Кочмарик Вікторія Миколаївна

Дніпропетровський

100 м

Потапенко Катерина Олександрівна

м. Київ

100 м з бар'єрами (семиборство)

 

 

15:00

Компанієць Сергій Миколайович

Дніпропетровський

400 м з бар'єрами

 

20:30

 

Кулик Микола Володимирович

Черкаський

400 м з бар'єрами

 

20:30

 

Потапенко Катерина Олександрівна

м. Київ

200 м  (семиборство)

 

 

21:00

Потапенко Катерина Олександрівна

м. Київ

стрибок у висоту (семиборство)

 

 

16:30

Данильченко Володимир Вікторович

Дніпропетровський

потрийний стрибок

 

 

19:30

Потапенко Катерина Олександрівна

м. Київ

штовхання ядра (семиборство)

 

 

19:00

Урсуленко Наталія Миколаївна

Херсонський

штовхання ядра

16:10

 

 

Кисильова Юлія Сергіївна

Херсонський

метання молоту

 

 

17:30

Філімошкіна Римма Миколаївна

Донецький

метання молоту

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (23.07.2017)

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Стрільба кульова

1

2

Боулінг

1

3

Теніс настільний

1

Легка атлетика

2

3

Спортивне орієнтування

1

4

 

Всього:

6

12

 

 *В програмі можуть бути зміни

 
< Попередня   Наступна >