ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати четвертого дня змагань, 22 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
22.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

4 день  змагань

22 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  82  українських спортсменів в 8 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Дзюдо

Командні

Авдєєва Катерина

жін.

 І

 

Дніпропетровський

 

(чол.,

Довбищук Ксенія

жін.

 

Харківський

 

жін.)

Корнійчук Марія

жін.

 

Терноільський

 

 

Погорелова Марина

жін.

 

Донецький

 

 

Шепелюк Катерина

жін.

 

Рівненський

 

 

Кравченко Оксана

жін.

 

Дніпропетровський

 

 

Шостак Анна

жін.

 

Дніпропетровський

 

 

 

Слушний Антон

чол.

ІІІ

 

Вінницький

 

 

 

Брижак Алім

чол.

 

Вінницький

 

 

 

Пензій Андрій

чол.

 

Дніпропетровський

 

 

 

Мозирев Владислав

чол.

 

Харківський

 

 

 

Маклаков Володимир

чол.

 

Дніпропетровський

 

 

 

Нехаєв Євген

чол.

 

Донецький

 

 

 

Нетяга Лука

чол.

 

Житомирський

 

 

 

Шеретов Дмитро

чол.

 

Дніпропетровський

2

Боротьба греко-римська

85 кг

Ященко Роман

чол.

ІІ

 

м.Київ

 

 

75 кг

Череповський Стас

чол.

5

 

Харківський

 

 

130 кг

Мінченко Сергій

чол.

6

 

Одеський

 

 

66 кг

Повітчан Олександр

чол.

7

 

Одеський

3

Плавання

50 м в/с

Режило Марія

жін.

ІІІ

26:87

м.Київ

 

 

200 м кмп

Терещенко Ірина

жін.

ІІІ

2:27.22

Кіровоградський

 

 

Естафета 4х100 м в/с

Терещенко Ірина

жін.

ІІІ

4:03.94

Кіровоградський

 

 

Денисова Катерина

жін.

Одеський

 

 

Тарасенко Дар'я

жін.

Кіровоградський

 

 

Режило Марія

жін.

м.Київ

 

 

200 м брас

Терещенко Ірина

жін.

4

2:44.05

Кіровоградський

 

100 м в/с

Литвиненко Олексій

чол.

6

54:12

м.Київ

 

 

100 м в/с

Конкін Віктор

чол.

7

54:28

Миколаївський

 

 

100 м в/с

Бистревський Денис

чол.

9

54:66

Чернігівський

 

 

200 м н/с

Дудник Максим

чол.

9

2:22.74

м.Київ

 

 

100 м в/с

Карниш Артем

чол.

12

55:33

Дніпропетровський

 

50 м бат

Конкін Віктор

чол.

12

26:80

Миколаївський

 

 

50 м бат

Якубовський Ростислав

чол.

12

26:80

Дніпропетровський

 

 

200 м кмп

Авраменко Катерина

жін.

13

2:38.91

Чернігівський

 

 

50 м бат

Литвиненко Олексій

чол.

15

26:99

м.Київ

4

Стрільба кульова

ПП-2, пневматичний пістолет,        40 пострілів

Димитрашко Наталія

жін.

8

78.0

Волинський

 

Лазебник Анастаcія

жін.

11

344-04х

Дніпропетровський

 

 

МГ-9,  малокаліберна гвинтівка, лежачи,          60 пострілів

Петренко Дмитро

чол.

7

97.1

Сумський

 

Валованіс Сергій

чол.

8

78.4

м.Київ

5

Баскетбол (жінки)

командні

Група В

 

Змагання тривають

68-62

 

Україна - Туреччина

 

Боулінг

двійка

Майєр Ростислав

чол.

21

 

м.Київ

 

Трубін Сергій

чол.

 

Запорізький

 

двійка

Дідоренко Назар

чол.

28

 

м.Київ

 

Щербаков Дмитро

чол.

 

Одеський

 

двійка

Данилюк Вадим

чол.

30

 

Одеський

 

Яловега Владислав

чол.

 

Полтавський

6

Волейбол (чоловіки)

Командні

Група В

 

Змагання тривають

3-0

 

Україна - Іран

7

Волейбол (жінки)

Командні

Група В

 

Змагання тривають

3-1

 

Україна - Польща

8

Пляжний волейбол (чоловіки)

Командні

Кашкаров Антон

чол.

група Е Україна - Туреччина

2-0

м.Київ

 

Цапкаленко Микола

м.Київ

 

Командні

Тарасов Сергій

чол.

група  С Україна - Німеччина

2-0

м.Київ

 

Донченко Дмитро

Київський

9

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

група С Україна - Мексика

2-0

Сумський

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

 

Командні

Ярошевська Юлія

жін.

група В Україна - Росія

2-0

м.Київ

 

Черненко Юлія

жін.

м.Київ

Підсумки четвертого дня

І місць -    1

ІІ місць -   1

ІІІ місць -  4

IV місць -  1

V місць -   1

VI місць -  2

Розподіл медалей станом на  22.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

27

21

29

77

 

2

Україна

6

8

14

28

 

3

Корея

6

6

6

18

 

4

Туреччина

6

1

5

12

 

5

Китай

3

3

2

8

 

 

 

 

 

 

 

 

…30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >