ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed

?
: 4
33
- Ѳ   
23.07.2017
imgonline-com-ua-resize-nzazim6vdv5_1.jpg

Тим часом, поки Україна відпочиває у свій вихідний день, національна дефлімпійська збірна команда України сьогодні, 23 липня, в п’ятий день змагань виборола 5 медалей, серед яких 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди. Наразі у доробку команди – 33 медалі - 7 золотих, 9 срібних та 17 бронзових медалей та друга стійка позиція на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх.


Першим сьогоднішнім золотом започаткувала день національна дефлімпійська збірна команда зі спортивного орієнтування у змішаній естафеті (спринт) - Мельник Яна, Санькін Олександр, Плахотнік Дмитро та Федосєєва Ганна.

По обіді у медальну естафету продовжила змішана пара у настільному тенісі – Ходько Юлія та Закладний Геннадій, котрі вибороли бронзову медаль.
 
Потім у бій вступила королева спорту: у легкій атлетиці сьогодні, в перший день змагань у цьому виді спорту, - 1 срібна та 2 бронзові нагороди. Срібло виборола у метанні молота Філімошкіна Римма (61.74 м), бронзу – Кисельова Юлія (61.54), а також Данильченко Володимир (потрійний стрибок) -15.08 м.
 
У пляжнім волейболі сьогодні у дівчаток перемога з рахунком 2:0 (Затилкіна Анна, Рилова Раїса), вони виходять з підгрупи першими. У волейболі (чоловіки) перемога України над командою Польщі (3:0) та вихід із підгрупи першими.
 
У чоловічому баскетболі яскрава перемога – 52:45 над командою Австралії.
 
Яскравою крапкою сьогоднішнього змагального дня стала яскрава перемога українців у футболі. Сьогодні був той випадок, коли не такий страшний вовк, як його малюють. Наші спортсмени справитись з хвилюванням, і всі футбольні боги повернули голову до наших ефлімпійців – розгромна перемога з рахунком 3:0 та вихід з підгрупи.
 
Завтра, 24 липня, наша команда виступатиме у 8 видах спорту: баскетбол (чоловіки, жінки), бадмінтон, боулінг, карате, стрільба кульова, теніс настільний, легка атлетика, плавання.
 
Вболіваймо за українських дефліміпійців! Ваша підтримка – наша перемога!

 
Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України
 
<   >