ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма шостого дня змагань, 24 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
24.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

24 липня 2017

 

 

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Баскетбол              (чоловіки)

Україна-Росія

 

Група

16:00

 

 

Баскетбол              (жінки)

Україна-Греція

 

Група

11:00

 

 

Бадмінтон

Горобець Іванна Анатоліївна

Вінницький

індивідуальльні змагання

9:00

 

 

Губаньова Богдана Олександрівна

м.Київ

Дащенко Сергій Вікторович

Вінницький

Коваленко Сергій Миколайович

Київський

Негар Тарас Борисович

Вінницький

Такало Петро Петрович

Дніпропетровський

Чорна Анна Григорівна

Дніпропетровський

Боулінг

Данилюк Вадим Олександрович

Одеський

Трійка

9:00

13:00

16:30

Дідоренко Назар Володимирович

м.Київ

Майєр Ростислав Сергійович

м.Київ

Трубін Сергій Михайлович

Запорізький

Щербаков Дмитро Сергійович

Одеський

Яловега Владислав Георгійович

Полтавський

Карате

Губанова Марина Володимирівна

Дніпропетровський

50 кг (куміте)

10:30

 

13:00

Новіков Вячеслав Валерійович

Дніпропетровський

60 кг (куміте)

10:30

 

13:00

Кальник Олександр Анатолійович

Полтавський

ката індивідуальна

9:00

 

13:00

Пліш Владислав Максимович

Полтавський

Тритяк Олександр Сергійович

Полтавський

Мажара Інна Вікторівна

Полтавський

ката індивідуальна

9:00

 

13:00

Масло Катерина Олегівна

Полтавський

Хиль Тетяна Олександрівна

Полтавський

Гаврілова Віта Вікторівна

Полтавський

55 кг (куміте)

13:30

 

 

Беленок Максим Миколайович

Полтавський

67 кг (куміте)

13:30

 

 

Кульова стрільба

Костик Олександр Анатолійович

Кіровоградський

МГ-6, гвинтівка

9:00

12:30

16:30

Петренко Дмитро Євгенович

Сумська

9:00

12:30

16:30

Теніс настільний

Васильєва Марія Вікторівна

м. Київ

Парні змагання

9:00

9:00

18:00

Велієв Антон Усеінович

Херсонський

Завіновська Карина Олексіївна

м. Київ

Старікова Лариса Григорівна

м. Київ

Ходько Юлія Олександрівна

м. Київ

Закладний Геннадій Миколайович

Полтавський

Кузьменко Григорій Валентинович

Львівський

Яковенко Анатолій Валентинович

Полтавський

Легка атлетика

Потапенко Катерина Олександрівна

м. Київ

стрибок у довжину (семиборство)

 

 

15:30

Кочмарик Вікторія Миколаївна

Дніпропетровський

400 м з бар'єрами

 

 

17:00

Шаповал Юлія Вікторівна

Дніпропетровський

Компанієць Сергій Миколайович

Дніпропетровський

400 м з бар'єрами

 

 

17:20

Кулик Микола Володимирович

Черкаський

Байрамова Юлія Дмитрівна

Київський

1500 м

 

 

17:50

Сидоренко Анастасія Євгенівна

Одеський

Потапенко Катерина Олександрівна

м. Київ

метання списа (семиборство)

 

 

18:00

Байрамова Юлія Дмитрівна

Київський

10 000 м

 

 

18:30

Потапенко Катерина Олександрівна

м. Київ

800 м (семиборство)

 

 

20:40

Кочмарик Вікторія Миколаївна

Дніпропетровський

100 м

 

19:40

 

Туркова Олена Володимирівна

Херсонський

Вишинський Дмитро Дмитрович

Волинський

100 м

 

20:10

 

Дмитриєнко Олександр Олександрович

Луганський

Носенко Микола Миколайович

Київський

Пендрак Максим Едуардович

Харківський

Плавання

Заулічний Євген Ігорович

Дніпропетровський

1500  м в/с

9:00

 

 

Карниш Артем Андрійович

Дніпропетровський

Зіненко Іван Володимирович

м. Київ

Заулічний Євген Ігорович

Дніпропетровський

200 м в/с

9:00

 

17:00

Зіненко Іван Володимирович

м. Київ

Карниш Артем Андрійович

Дніпропетровський

Литвиненко Олексій Павлович

м. Київ

Авраменко Катерина Григорівна

Чернігівський

400 м в/с

9:00

 

17:00

Верниба Валерія Андріївна

м. Київ

50 м н/сп

9:00

 

17:00

Давидова Кристина Олександрівна

м. Київ

Іваненко Катерина Дмитрівна

Харківський

200 м бат

 

 

17:00

Зургалідзе Андрій Юрійович

Харківський

50 м брас

9:00

 

17:00

Іжаченко Філіпп Тарасович

Харківський

Коломієць Олексій Михайлович

Чернігівський

Конкін Віктор Олегович

Миколаївська

естафета

змішана

4х100 м кмп

9:00

 

17:00

естафета

чоловіки

4х100 м кмп

9:00

 

17:00

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (24.07.2017)

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Стрільба кульова

1

2

Боулінг

1

6

Теніс настільний

2

14

Легка атлетика

7

10

Плавання

7

10

Карате

6

10

Всього:

24

52

 *В програмі можуть бути зміни

 
< Попередня   Наступна >