ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати п'ятого дня змагань, 23 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
23.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

5 день  змагань

23 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  69  українських спортсменів в 10 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Спортивне орієнтування

естафета спринт

Санькін Олександр

чол.

І

1:02:21.0

м.Київ

 

Плахотнік Дмитро

чол.

Харківський

 

 

Мельник Яна

жін.

м.Київ

 

 

Федосєєва Ганна

жін.

Харківський

2

Теніс настільний

змішана пара

Закладний Геннадій

чол.

ІІІ

 

Полтавський

 

 

 

Ходько Юлія

жін.

м.Київ

 

 

 

Яковенко Анатолій

чол.

5-8

 

Полтавський

 

 

 

Васильєва Марія

жін.

м.Київ

 

 

 

Завіновська Карина

жін.

9-16

 

м.Київ

 

 

 

Кузьменко Григорій

чол.

 

Львівський

 

 

 

Велієв Антон

чол.

9-16

 

Херсонський

 

 

 

Старікова Лариса

жін.

 

м.Київ

3

Легка атлетика

100 м біг

Вишинський Дмитро

чол.

потрапив до півфіналу

 

Волинський

 

 

метання молоту

Філімошкіна Римма

жін.

ІІ

61.74

Донецький

 

 

метання молоту

Кисильова Юлія

жін.

ІІІ

61.54

Херсонський

 

потрійний стрибок

Данильченко Володимир

чол.

ІІІ

15.08

Дніпропетровський

 

 

400 м біг з/б

Компанієць Сергій

чол.

потрапив до фіналу

 

Дніпропетровський

 

400 м біг з/б

Кулик Микола

чол.

потрапив до фіналу

 

Черкаська

 

100 м біг

Носенко Микола

жін.

потрапив до півфіналу

 

Київський

 

100 м біг

Пендрак Максим

чол.

потрапив до півфіналу

 

Харківський

 

семибрство 100 м з/б

Потапенко Катерина

жін.

3

16:42

м.Київ

 

 

семиборство стрбок у висоту

Потапенко Катерина

жін.

3

1.53

м.Київ

 

 

семиборство штовхання ядра

Потапенко Катерина

жін.

5

9.82

м.Київ

 

 

семиборство 200 м біг

Потапенко Катерина

жін.

3

27.64

м.Київ

 

 

100 м біг

Туркова Олена

жін.

29

14.13

Херсонський

 

 

штовхання ядра

Урсуленко Наталія

жін.

 

 

Херсонський

4

Стрільба кульова

ПП-3, пневматичний пістолет,                   60 пострілів

Колодій Олександр

чол.

6

115.1

Волинський

 

Лазебник Олексій

чол.

4

154.4

Дніпропетровський

5

Бадмінтон

особисте

Горобець Іванна

жін.

Змагання тривають

 

Вінницький

 

особисте

Губаньова Богдана

жін.

 

м.Київ

 

особисте

Коваленко Сергій

чол.

 

Київський

 

особисте

Дащенко Сергій

чол.

 

Вінницький

 

 

особисте

Негар Тарас

чол.

 

Вінницький

 

 

особисте

Такало Петро

чол.

 

Дніпропетровський

 

 

особисте

Чорна Анна

жін.

 

Дніпропетровський

6

Баскетбол (чоловіки)

командні

Група В

 

Змагання тривають

52-45

 

Україна - Австралія

7

Боулінг

двійка

Болтовніна Олена

жін.

14

 

Запорізький

Трубіна Людмила

жін.

 

Запорізький

двійка

Величко Дарина

жін.

9

 

м.Київ

Д'яченко Алла

жін.

 

Одеський

двійка

Жукова Анжеліка

жін.

21

 

Одеський

Ковальчук Катерина

жін.

 

Полтавський

8

Волейбол (чоловіки)

Командні

Група В

 

Змагання тривають

3-0

 

Україна - Польща

9

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

група С Україна - Чехія

2-0

Сумський

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

10

Футбол

Командні

Група С

 

 

3-0

 

Україна - Аргентина

Підсумки п'ятого дня

І місць -     1

ІІ місць -    1

ІІІ місць -   3

IV місць -   1

V місць -    1

VI місць -   1

Розподіл медалей станом на  23.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

32

25

11

68

 

2

Україна

7

9

17

33

 

3

Корея

7

7

7

14

 

4

Туреччина

6

1

5

12

 

5

Китай

5

4

2

11

 

 

 

 

 

 

 

 

…33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >