ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати шостого дня змагань, 24 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
25.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  Іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

6 день  змагань

24 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  99  українських спортсменів в 9 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Карате

Куміте -55кг

Гаврілова Віта

жін.

І

 

Полтавський

 

 

Куміте -50кг

Губанова Марина

жін.

ІІ

 

Дніпропетровський

 

 

ката

Мажара Інна

жін.

ІІІ

 

Полтавський

 

 

Куміте -60кг

Новіков Вячеслав

чол.

ІІІ

 

Дніпропетровський

 

 

Куміте -67кг

Беленок Максим

чол.

ІІІ

 

Полтавський

2

Легка атлетика

400 м біг з/б

Кочмарик Вікторія

жін.

ІІ

1:00.93

Дніпропетровський

 

 

семиборство

Потапенко Катерина

жін.

ІІ

 

м.Київ

 

 

стрибок у довжину

 

2

5.15

 

 

 

метання спису

 

7

24.52

 

 

 

800 м

 

3

2:26.87

 

 

 

1500 м біг

Сидоренко Анастасія

жін.

ІІІ

4:34.03

Одеський

 

 

400 м біг з/б

Шаповал Юлія

жін.

4

1:04.20

Дніпропетровський

 

 

400 м біг з/б

Кулик Микола

чол.

4

53:96

Черкаський

 

 

100 м біг

Вишинський Дмитро

чол.

4

10.96

Волинський

 

 

400 м біг з/б

Компанієць Сергій

чол.

5

54:58

Дніпропетровський

 

 

10000 м біг

Байрамова Юлія

жін.

не фінішувала

 

Київський

 

 

100 м біг

Пендрак Максим

чол.

14

11.30

Харківський

 

 

100 м біг

Носенко Микола

жін.

24

15.45

Київський

3

Теніс настільний

парні змагання

Завіновська Карина

жін.

ІІІ

4-0 ігри з Колумбією та Угорщиною

м.Київ

 

 

 

Васильєва Марія

м.Київ

 

 

 

Закладний Геннадій

чол.

гра Україна-Нігерія

4-0

Полтавський

 

 

 

Яковенко Анатолій

Полтавський

 

 

 

не потрапили до чверть фіналу

гра Україна - Китай

0-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Велієв Антон

чол.

гра Україна-Угорщина

4-0

Херсонський

 

 

 

Кузьменко Григорій

Львівський

 

 

 

не потрапили до чверть фіналу

гра Україна-Литва

3-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Старікова Лариса

жін.

гра Україна - Китай

0-4

м.Київ

 

 

 

Ходько Юлія

жін.

м.Київ

 

 

 

не потрапили до чверть фіналу

 

 

 

4

Плавання

Естафета 4х100 м кмп (змішана)

Дудник Максим

чол.

ІІ

4:07.81

м.Київ

 

 

Терещенко  Ірина

жін.

Кіровоградський

 

 

 

Якубовський Ростислав

чол.

Дніпропетровський

 

 

 

Коломієць Олексій

чол.

Чернігівський

 

 

 

Режило Марія

жін.

м.Київ

 

 

 

Денисова Катерина

жін.

Одеський

 

 

Іваненко Катерина

жін.

Харківський

 

 

Карниш Артем

чол.

Дніпропетровський

 

 

50 м брас

Коломієць Олексій

чол.

ІІ

29.36

Чернігівський

 

 

Естафета 4х100 м кмп (чоловіки)

Литвиненко Олексій

чол.

ІІІ

3:58.49

м.Київ

 

 

 

Іжаченко Філліп

чол.

Харківський

 

 

 

Якубовський Ростислав

чол.

Дніпропетровський

 

 

 

Коломієць Олексій

чол.

Чернігівський

 

 

 

Дудник Максим

 

м.Київ

 

 

 

Бистревський Денис

чол.

Чернігівський

 

 

 

Конкін Віктор

чол.

Миколаївський

 

 

50 м н/сп

Денисова Катерина

жін.

4

30.50

Одеський

 

 

50 м брас

Іжаченко Філліп

чол.

6

30.44

Харківський

 

 

200 м в/с

Заулічний Євген

чол.

7

2:03.19

Дніпропетровський

 

 

200 м бат

Іваненко Катерина

жін.

8

2:46.57

Харківський

 

 

50 м брас

Конкін Віктор

чол.

9

31.22

Миколаївський

 

 

1500 м в/с

Зіненко Іван

чол.

9

17:20.17

м.Київ

 

 

1500 м в/с

Карниш Артем

чол.

10

17:24.38

Дніпропетровський

 

 

50 м брас

Зургалідзе Андрій

чол.

10

31.36

Харківський

 

 

50 м н/сп

Верниба Валерія

жін.

11

33.39

м.Київ

 

 

1500 м в/с

Заулічний Євген

чол.

12

18:36.17

Дніпропетровський

 

 

400 м в/с

Авраменко Катерина

жін.

15

5:06.94

Чернігівський

 

 

200 м в/с

Карниш Артем

чол.

19

2:09.52

Дніпропетровський

 

200 м в/с

Зіненко Іван

чол.

30

2:13.48

м.Київ

 

 

200 м в/с

Литвиненко Олексій

чол.

не фінішував

 

м.Київ

5

Стрільба кульова

МГ-6,  малокаліберна гвинтівка, з 3 положень  3х40 пострілів

Костик Олександр

чол.

8

318.9

Кіровоградський

 

Петренко Дмитро

чол.

6

394.6

Сумський

6

Боулінг

трійка

Данилюк Вадим

чол.

ІІ

 

Одеський

Яловега Владислав

 

Полтавський

Майер Ростислав

 

м.Київ

трійка

Дідоренко Назар

чол.

16

 

м.Київ

Трубін Сергій

 

Запорізький

Щербаков Дмитр

 

Одеський

7

Бадмінтон

двійка

Горобець Іванна

жін.

Ігри у підгрупах

змагання тривають

Вінницький

 

 

змішана пара

Губаньова Богдана

жін.

м.Київ

 

 

жіноча пара

Коваленко Сергій

чол.

Київський

 

 

чоловіча пара

Дащенко Сергій

чол.

Вінницький

 

 

одиночка

Негар Тарас

чол.

Вінницький

 

 

 

Такало Петро

чол.

Дніпропетровський

 

 

 

Чорна Анна

жін.

Дніпропетровський

8

Баскетбол (чоловіки)

Командні

Група В

 

 

68-65

 

Україна - Росія

9

Баскетбол (жінки)

Командні

Група В

 

 

35-53

 

Україна - Греція

Підсумки шостого дня

І місць -      1

ІІ місць -     6

ІІІ місць -    6

IV місць -   3

V місць -    1

VI місць -   2

Розподіл медалей станом на  24.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

46

32

17

95

 

2

Україна

8

15

23

46

 

3

Корея

8

7

7

22

 

4

Китай

8

6

3

17

 

5

Туреччина

6

3

7

16

 

 

 

 

 

 

 

 

...34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >