ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма сьомого дня змагань, 25 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
25.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

25 липня 2017

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Баскетбол              (чоловіки)

Україна-Туреччина

 

1/4 фіналу

18:30

 

 

Баскетбол              (жінки)

Україна- Польща

 

1/4 фіналу

11:00

 

 

Бадмінтон

Горобець Іванна Анатоліївна

Вінницький

індивідуальльні змагання

9:30

9:30

 

Губаньова Богдана Олександрівна

м.Київ

Дащенко Сергій Вікторович

Вінницький

Коваленко Сергій Миколайович

Київський

Негар Тарас Борисович

Вінницький

Такало Петро Петрович

Дніпропетровський

Чорна Анна Григорівна

Дніпропетровський

Боулінг

Болтовніна Олен Олександрівна

Запорізька

Трійка

9:00

13:00

16:30

Величко Дарина Святославівна

м.Київ

Дяченко Алла Євгенівна

Одеський

Жукова Анжеліка Володиирівна

Одеський

Трубіна ЛюдмилаАнатоліїва

Запорізька

Ковальчук Катерина Миколаїва

Полтавська

Волейбол (чоловіки)

Україна-Бразилія

 

1/4 фіналу

17:00

 

 

Волейбол                (жінки)

Україна- Росія

 

1/4 фіналу

12:30

 

 

Стрільба кульова

Ликова Віолета Олегівна

Дніпропетровський

Гвинтівка 10 м

10:00

11:50

14:15

Яценко Світлана Миколаївна

Волинська

Гвинтівка 10 м

Фомін Сергій Федорович

Кіровоградський

Пістолет "Рапід" 25 м

 

 

11:00

Колодій Олександр Ярославович

Волинська

Пістолет "Рапід" 25 м

 

 

11:00

Спортивне орієнтування

Мельник Яна Олегівна

м. Київ

середня дистанція

 

 

10:00

Ніколаєнко Руслан Юрійович

м. Київ

Плахотнік Дмитро Валерійович

Харківський

Санькін Олександр Якович

м. Київ

Біда Тетяна Василівна

Харківський

Футбол

Україна-Росія

 

1/4 фіналу

20:00

 

 

 

Пляжний волейбол

Донченко Д, Тарасов                          (Україна-Австрія)

чоловіки

1/16 фінал

16:40

 

 

Цапкаленко М, Кошкаров А (Україна- Мексика)

чоловіки

1/16 фінал

11:20

 

 

Пляжний волейбол

Ярошевська Ю, Черненко Ю (Україна-Греція)

жінки

1/16 фінал

17:30

 

 

Затилкіа А, Рилова Р.                           (Україна -Турція)

жінки

1/16 фінал

16:40

 

 

Теніс настільний

Васильєва Марія Вікторівна

м. Київ

індивідуальні змагання

9:00

9:00

 

Велієв Антон Усеінович

Херсонський

Завіновська Карина Олексіївна

м. Київ

Старікова Лариса Григорівна

м. Київ

Ходько Юлія Олександрівна

м. Київ

Закладний Геннадій Миколайович

Полтавський

Кузьменко Григорій Валентинович

Львівський

Яковенко Анатолій Валентинович

Полтавський

Легка атлетика

Кочмарик Вікторія Миколаївна

Дніпропетровський

100 м

 

 

17:30

Туркова Олена Володимирівна

Херсонський

Полухін Євген Ахмедович

Донецький

метання молоту

 

 

17:40

Вишинський Дмитро Дмитрович

Волинський

100 м

 

 

17:50

Драч Сергій Володимирович

Дніпропетровський

400 м

19:00

 

 

Компанієць Сергій Миколайович

Дніпропетровський

Руденко Дмитро Вікторович

Дніпропетровський

Данильченко Володимир Вікторович

Дніпропетровський

стрибок у довжину

19:10

20:10

 

Плавання

Конкін Віктор Олегович

Миколаївський

100 м бат

9:00

 

17:00

Якубовський Ростислав Вадимович

Дніпропетровський

Терещенко Ірина Іванівна

Кіровоградський

100 м брас

9:00

 

17:00

Дудник Максим Ігорович

м. Київ

100 м н/сп

9:00

 

17:00

Литвиненко Олексій Павлович

м. Київ

Терещенко Ірина Іванівна

Кіровоградський

400 м кмп

9:00

 

17:00

Бистревський Денис Миколайович

Чернігівський

50 м в/с

9:00

17:00

 

Конкін Віктор Олегович

Миколаївський

Литвиненко Олексій Павлович

м. Київ

естафета

(Жінки)

4х200 м в/с

9:00

 

17:00

Боротьба вільна

Сущевський Сергій Вікторович

Сумський

57 кг

14:00

14:00

14:00

Фомін Денис Григорович

Херсонський

74 кг

14:00

14:00

14:00

Шейко Олег Миколайович

Херсонський

65 кг

14:00

14:00

14:00

Антипенко Віктор Олександрович

Миколаївський

97 кг

14:00

14:00

14:00

Карате

Тритяк Олександр Сергійович

Полтавський

 84 кг+ (куміте)

13:30

 

 

Мажара Інна Вікторівна

Полтавський

68 кг (куміте)

10:30

 

 

Махно Володимир Миколайович

Полтавський

75 кг (куміте)

9:30

 

 

Махно Олександр Миколайович

Полтавський

84 кг (куміте)

9:30

 

 

Янчук Катерина Олегівна

Луганська

61 кг (куміте)

10:30

 

 

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (25.07.2017)

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Стрільба кульова

2

4

Легка атлетика

3

4

Боулінг

1

6

Спортивне орієнтування

2

5

Карате

5

5

Плавання

5

14

Боротьба вільна

4

4

Всього:

22

42

  *В програмі можуть бути зміни

 
< Попередня   Наступна >