ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати сьомого дня змагань, 25 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
25.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

7 день  змагань

25 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  131  українських спортсменів в 13 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Стрільба кульова

МП-8,  малокаліберний пістолет, стрільба по 5-ти мішеням 30+30 пострілів

Колодій Олександр

чол.

І

545

Волинський

 

Фомін Сергій

чол.

ІІІ

538

Кіровоградський

 

ГП-4, пневматична гвинтівка, стоячи, 40 пострілів

Ликова Віолета

жін.

ІІ

204.0

Дніпропетровський

 

Яценко Світлана

жін.

7

99.1

Волинський

2

Спортивне орієнтування

середня дистанція

Федосєєва Ганна

жін.

І

44.04

Харківський

 

 

Санькін Олександр

чол.

ІІІ

48.33

м.Київ

 

 

Плахотнік Дмитро

чол.

5

51.10

Харківський

 

Біда Тетяна

жін.

6

54.02

Харківський

 

 

Мельник Яна

жін.

7

55.31

м.Київ

 

 

Ніколаєнко Руслан

чол.

10

1:06.00

м.Київ

3

Карате

Куміте -61кг

Янчук Карина

жін.

I

 

Луганський

 

 

Куміте -68кг

Мажара Інна

жін.

I

 

Полтавський

 

 

Куміте -75кг

Махно Володимир

чол.

II

 

Полтавський

 

 

Куміте 84 кг

Махно Олександр

чол.

II

 

Полтавський

 

 

Куміте +84кг

Тритяк Олександр

чол.

5

 

Полтавський

4

Боулінг

трійка

Ковальчук Катерина

жін.

І

 

Полтавський

Величко Дарина

м.Київ

Д'яченко Алла

Одеський

трійка

Жукова Анжеліка

жін.

12

 

Одеський

Ковальчук Катерина

Полтавський

Трубіна Людмила

Запорізький

5

Легка атлетика

100 м біг

Вишинський Дмитро

чол.

I

10.96

Волинський

 

 

метання молоту

Полухін Євген

чол.

4

52.06

Донецький

 

 

стрибок у довжину

Данильченко Володимир

чол.

вийшов до півфіналу

 

Дніпропетровський

 

400 м біг

Драч Сергій

чол.

вийшов до півфіналу

 

Дніпропетровський

 

400 м біг

Руденко Дмитро

чол.

вийшов до півфіналу

 

Дніпропетровський

 

 

100 м біг

Туркова Олена

жін.

29

14.13

Херсонський

6

Боротьба вільна

97 кг

Антипенко Віктор

чол.

ІІ

 

Миколаївський

 

 

74 кг

Фомін Денис

чол.

5

 

Херсонський

 

 

57 кг

Сущевський Сергій

чол.

10

 

Сумський

 

 

65 кг

Шейко Олег

чол.

10

 

Херсонський

7

Плавання

400 м кмп

Терещенко  Ірина

жін.

II

5:12.60

Кіровоградський

 

 

Естафета 4х200 м в/с (жінки)

Режило Марія

жін.

ІІІ

 

м.Київ

 

 

Давидова Крістіна

жін.

м.Київ

 

 

Терещенко  Ірина

жін.

Кіровоградський

 

 

Тарасенко Дар'я

жін.

Кіровоградський

 

 

100 м н/с

Дудник Максим

чол.

8

1:11.49

м.Київ

 

 

100 м бат

Якубовський Ростислав

чол.

9

59.88

Дніпропетровський

 

 

100 м брас

Терещенко  Ірина

жін.

9

1:17.72

Кіровоградський

 

 

50 м в/с

Бистревський Денис

чол.

14

25.44

Чернігівський

 

100 м бат

Конкін Віктор

чол.

19

1:02.71

Миколаївський

 

 

50 м в/с

Литвиненко Олексій

чол.

вийшли до півфіналу

 

м.Київ

 

50 м в/с

Конкін Віктор

чол.

вийшли до півфіналу

 

Миколаївський

 

 

100 м н/с

Литвиненко Олексій

чол.

не фінішував

 

м.Київ

8

Волейбол (чоловіки)

командні

1/4 фіналу

 

 

3-0

 

Україна - Бразилія

9

Волейбол (жінки)

командні

1/4 фіналу

 

 

3-1

 

Україна - Росія

10

Теніс настільний

індивідуальні змагання

Завіновська Карина

жін.

гра  в підгрупах

змагання тривають

м.Київ

 

 

 

Васильєва Марія

жін.

м.Київ

 

 

 

Закладний Геннадій

чол.

Полтавський

 

 

 

Велієв Антон

чол.

Херсонський

 

 

 

Кузьменко Григорій

чол.

Львівський

 

 

 

Старікова Лариса

жін.

м.Київ

 

 

 

Яковенко Анатолій

чол.

Полтавський

 

 

 

Ходько Юлія

жін.

м.Київ

11

Бадмінтон

двійка

Горобець Іванна

жін.

гра в

змагання тривають

Вінницький

 

одиночка

Губаньова Богдана

жін.

підгрупах

м.Київ

 

змішана пара

Коваленко Сергій

чол.

 

Київський

 

 

Такало Петро

чол.

 

Дніпропетровський

 

чоловіча

Дащенко Сергій

чол.

 

Вінницький

 

 

пара

Негар Тарас

чол.

 

Вінницький

 

 

жіноча пара

Чорна Анна

жін.

 

Дніпропетровський

12

Пляжний волейбол (чоловіки)

Командні

Кашкаров Антон

чол.

1/16 гра Україна-Мексика

2-0

м.Київ

 

Цапкаленко Микола

м.Київ

 

Командні

Тарасов Сергій

чол.

1/16 гра Україна-Австрія

2-0

м.Київ

 

Донченко Дмитро

Київський

13

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

1/16 гра Україна-Туреччина

2-0

Сумський

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

 

Командні

Ярошевська Юлія

жін.

1/16 гра Україна-Греція

2-0

м.Київ

 

Черненко Юлія

жін.

м.Київ

14

Баскетбол (жінки)

Командні

1/4 фіналу

 

 

60-33

 

Україна - Польща

15

Баскетбол (чоловіки)

Командні

1/4 фіналу

 

 

72-57

 

Україна - Туреччина

16

Футбол

Командні

1/4 фіналу

 

 

5-4 пенальті

 

Україна - Росія

Підсумки шостого дня

І місць -     6

ІІ місць -    5

ІІІ місць -   3

IV місць -   4

V місць -    3

VI місць -   1

Розподіл медалей станом на  25.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

56

38

29

123

 

2

Україна

14

20

26

60

 

3

Корея

9

9

8

26

 

4

Китай

9

8

3

20

 

5

Туреччина

8

4

11

23

 

 

 

 

 

 

 

 

…38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >