ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма восьмого дня змагань, 26 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
26.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

26 липня 2017

 

 

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Бадмінтон

Горобець Іванна Анатоліївна

Вінницький

індивідуальльні змагання

9:30

9:30

 

Губаньова Богдана Олександрівна

м.Київ

Дащенко Сергій Вікторович

Вінницький

Коваленко Сергій Миколайович

Київський

Негар Тарас Борисович

Вінницький

Такало Петро Петрович

Дніпропетровський

Чорна Анна Григорівна

Дніпропетровський

Волейбол (чоловіки)

Україна-Росія

(Чоловіки)

полуфінал

17:30

 

 

Волейбол (жінки)

Україна-Японія

(Жінки)

полуфінал

11:00

 

 

Стрільба кульова

Димитрашко Наталія Василівна

Волинський

Пістолет 25 м

10:00

 

13:30

Лазебник Анастасія Володимирівна

Дніпропетровський

Пляжний волейбол

Донченко Д, Тарасов                          (Україна- Німеччина)

чоловіки

1/4 фінал

10:30

 

 

(жінки)

Цапкаленко М, Кошкаров А (Україна- Чехія)

чоловіки

9:40

 

 

Пляжний волейбол

Ярошевська Ю, Черненко Ю (Україна-Чехія)

жінки

1/4 фінал

11:20

 

 

(чоловіки)

Затилкіна А, Рилова Р.                           (Україна - Росія)

жінки

10:30

 

 

Теніс настільний

Васильєва Марія Вікторівна

м. Київ

індивідуальні змагання

9:00

14:00

 

Велієв Антон Усеінович

Херсонський

Завіновська Карина Олексіївна

м. Київ

Старікова Лариса Григорівна

м. Київ

Ходько Юлія Олександрівна

м. Київ

Закладний Геннадій Миколайович

Полтавський

Кузьменко Григорій Валентинович

Львівський

Яковенко Анатолій Валентинович

Полтавський

Карате

Кальник Олександр Анатолійович

Полтавський

ката команда

10:30

 

10:30

Пліш Владислав Максимович

Полтавський

Тритяк Олександр Сергійович

Полтавський

Мажара Інна Вікторівна

Полтавський

ката команда

10:30

 

10:30

Масло Катерина Олегівна

Полтавський

Хиль Тетяна Олександрівна

Полтавський

Мажара Інна Вікторівна

Полтавський

куміте команда

13:30

 

13:30

Янчук Катерина Олегівна

Луганська

Гаврілова Віта Вікторівна

Полтавський

Губанова Марина Володимирівна

Дніпропетровський

Тритяк Олександр Сергійович

Полтавський

куміте команда

13:30

 

13:30

Махно Володимир Миколайович

Полтавський

Махно Олександр Миколайович

Полтавський

Беленок Максим Миколайович

Полтавський

Новіков Вячеслав Валерійович

Дніпропетровський

Легка атлетика

Туркова Олена Володимирівна

Херсонський

100  м з /б

 

 

18:00

Шаповал Юлія Вікторівна

Дніпропетровський

Єзловецька Наталя Іванівна

Київський

400 м

 

17:30

 

Куприч Соломія Володимирівна

Дніпропетровський

Ландіна Вікторія Юріївна

м. Київ

Драч Сергій Володимирович

Дніпропетровський

400 м

 

17:00

 

Руденко Дмитро Вікторович

Дніпропетровський

Куприч Соломія Володимирівна

Дніпропетровський

200 м

 

19:40

 

Туркова Олена Володимирівна

Херсонський

Вишинський Дмитро Дмитрович

Волинський

200 м

 

19:10

 

Дмитриєнко Олександр Олександрович

Луганський

Носенко Микола Миколайович

Київський

Білоконь Олег Валерійович

Полтавський

метання диску

 

16:00

 

Данильченко Володимир Вікторович

Дніпропетровський

стрибок у довжину

 

 

18:40

Урсуленко Наталія Миколаївна

Херсонський

штовхання ядра

 

 

18:10

Плавання

Давидова Кристина Олександрівна

м. Київ

100 м в/с

9:00

 

17:00

Іваненко Катерина Дмитрівна

Харківський

Режило Марія Ігорівна

м. Київ

Тарасенко Дар'я Юріївна

Кіровоградський

Зургалідзе Андрій Юрійович

Харківський

200 м брас

9:00

 

17:00

Іжаченко Філіпп Тарасович

Харківський

Коломієць Олексій Михайлович

Чернігівський

Зургалідзе Андрій Юрійович

Харківський

200 м кмп

9:00

 

17:00

Верниба Валерія Андріївна

м. Київ

200 м н/сп

9:00

 

17:00

Денисова Катерина Геннадіївна

Одеський

естафета

чоловіки

4х100 м в/с

9:00

 

17:00

Іваненко Катерина Дмитрівна

Харківський

50 м бат

9:00

 

17:00

Режило Марія Ігорівна

м. Київ

 

Тарасенко Дар'я Юріївна

Кіровоградський

 

Бистревський Денис Миколайович

Чернігівський

50 м в/с

 

 

17:00

Конкін Віктор Олегович

Миколаївський

 

 

Литвиненко Олексій Павлович

м. Київ

 

 

Боротьба вільна

Камбур Андрій Володимирович

Одеський

61 кг

14:00

14:00

14:00

Корепанов Віталій Вікторович

Миколаївський

70 кг

Червоненко Анатолій Анатолійович

Одеський

86 кг

Мінченко Сергій Володимирович

Одеський

130 кг

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (26.07.2017)

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Стрільба кульова

1

2

Боулінг

1

3

Легка атлетика

3

4

Боулінг

4

15

Плавання

6

13

Боротьба вільна

4

4

Всього:

19

41

  *В програмі можуть бути зміни

 
< Попередня   Наступна >