ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати восьмого дня змагань, 26 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
26.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

8 день  змагань

26 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  93  українських спортсменів в 10 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Карате

куміте відкрита

Янчук Карина

жін.

І

 

Луганський

 

 

куміте команда

Мажара Інна

жін.

І

 

Полтавський

 

 

Янчук Карина

жін.

Луганський

 

 

Губанова Марина

жін.

Дніпропетровський

 

 

Гаврілова Віта

жін.

Полтавський

 

 

куміте команда

Махно Володимир

чол.

І

 

Полтавський

 

 

Тритяк Олександр

чол.

Полтавський

 

 

Беленок Максим

чол.

Полтавський

 

 

Махно Олександр

чол.

Полтавський

 

 

Новіков Вячеслав

чол.

Дніпропетровський

 

куміте відкрита

Мажара Інна

жін.

ІІ

 

Полтавський

 

ката команда

Тритяк Олександр

чол.

ІІ

 

Полтавський

 

 

Кальник Олександр

чол.

Полтавський

 

 

Пліш Владислав

чол.

Полтавський

 

 

ката команда

Мажара Інна

жін.

ІІІ

 

Полтавський

 

 

Масло Катерина

жін.

Полтавський

 

 

Хиль Тетяна

жін.

Полтавський

 

 

куміте відкрита

Махно Олександр

чол.

5

 

Полтавський

2

Боротьба вільна

125 кг

Мінченко Сергій

чол.

І

 

Одеський

 

 

61 кг

Камбур Андрій

чол.

ІІ

 

Одеський

 

 

86 кг

Червоненко Анатолій

чол.

ІІ

 

Одеський

 

 

70 кг

Корепанов Віталій

чол.

ІІІ

 

Мколаївський

3

Плавання

200 м н/сп

Денисова Катерина

жін.

ІІ

2:26.05

Одеськиий

 

 

50 м бат

Режило Марія

жін.

ІІ

28.39

м.Київ

 

 

Естафета 4х100 м в/с (чоловіки)

Коломієць Олексій

чол.

ІІ

3:34.85

Чернігівський

 

 

Зіненко Іван

чол.

м.Київ

 

 

Карниш Артем

чол.

Дніпропетровський

 

 

Заулічний Євген

чол.

Дніпропетровський

 

 

Литвиненко Олексій

чол.

м.Київ

 

 

Конкін Віктор

чол.

Миколаївський

 

 

Дудник Максим

чол.

м.Київ

 

 

Бистревський Денис

чол.

Чернігівський

 

 

100 м в/с

Режило Марія

жін.

ІІІ

58.43

м.Київ

 

 

50 м в/с

Литвиненко Олексій

чол.

4

24.24

м.Київ

 

 

200 м брас

Коломієць Олексій

чол.

5

2:26.07

Чернігівський

 

 

200 м брас

Зургалідзе Андрій

чол.

6

2:26.07

Харківський

 

200 м н/сп

Верниба Валерія

жін.

8

2:31.14

м.Київ

 

50 м в/с

Конкін Віктор

чол.

8

24.72

Миколаївський

 

 

200 м брас

Іжаченко Філіпп

чол.

9

2:28.89

Харківський

 

 

100 м в/с

Давидова Кристина

жін.

9

1:03.08

м.Київ

 

 

50 м бат

Іваненко Катерина

жін.

10

30.67

Харківський

 

100 м в/с

Тарасенко Дар'я

жін.

12

1:03.82

Кіровоградський

 

 

200 м кмп

Авраменко Катерина

жін.

13

2:38.54

Чернігівський

 

 

100 м в/с

Іваненко Катерина

жін.

14

1:04.07

Харківський

 

50 м бат

Тарасенко Дар'я

жін.

16

32.03

Кіровоградський

 

 

200 м кмп

Зургалідзе Андрій

чол.

дискваліфікація

Харківський

4

Стрільба кульова

МП-5, малокаліберний пістолет , 30+30 пострілів

Димитрашко Наталія

жін.

8

537-7х

Волинський

 

Лазебник Анастасія

жін.

9

529-9х

Дніпропетровський

5

Бадмінтон

одиночка

Коваленко Сергій

чол.

боротьба за вихід в 1/16

 

Київський

 

одиночка

Дащенко Сергій

чол.

боротьба за вихід в 1/16

 

Вінницький

 

одиночка

Такало Петро

чол.

боротьба за вихід в 1/16

 

Дніпропетровський

 

одиночка

Губаньова Богдана

жін.

боротьба за вихід в 1/16

 

м.Київ

 

 

одиночка

Негар Тарас

чол.

33

 

Вінницький

 

 

одиночка

Горобець Іванна

жін.

33

 

Вінницький

 

 

одиночка

Чорна Анна

жін.

33

 

Дніпропетровський

 

 

змішана пара

Коваленко Сергій

чол.

боротьба за вихід в 1/8

 

Київський

 

 

Губаньова Богдана

жін.

м.Київ

 

 

змішана пара

Негар Тарас

чол.

33

 

Вінницький

 

 

Горобець Іванна

жін.

Вінницький

6

Пляжний волейбол (чоловіки)

Командні

Кашкаров Антон

чол.

1/4 гра Україна-Чехія

2-0

м.Київ

 

Цапкаленко Микола

м.Київ

 

Командні

Тарасов Сергій

чол.

1/4 гра Україна-Німеччина

2-0

м.Київ

 

Донченко Дмитро

Київський

7

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

1/4 гра Україна-Росія

2-0

Сумський

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

 

Командні

Ярошевська Юлія

жін.

1/4 гра Україна-Чехія

2-0

м.Київ

 

Черненко Юлія

жін.

м.Київ

8

Легка атлетика

100 м біг з/б

Шаповал Юлія

жін.

ІІ

14.50

Дніпропетровський

 

 

200 м біг

Вишинський Дмитро

чол.

потрапив полуфіналу

 

Волинський

 

 

200 м біг

Дмитриєнко Олександр

чол.

потрапив полуфіналу

 

Луганський

 

400 м біг

Драч Сергій

чол.

потрапив до фіналу

 

Дніпропетровський

 

 

400 м біг

Руденко Дмитро

чол.

потрапив до фіналу

 

Дніпропетровський

 

 

400 м біг

Єзловецька Наталія

жін.

потрапила до фіналу

 

Київська

 

 

400 м біг

Куприч Соломія

жін.

потрапила до фіналу

 

Дніпропетровський

 

400 м біг

Ландіна Вікторія

жін.

6

1:00.50

м.Київ

 

 

200 м біг

Носенко Микола

чол.

DNF

 

Київський

 

100 м біг з/б

Туркова Олена

жін.

6

16.82

Херсонський

 

 

200 м біг

Туркова Олена

жін.

DNS

 

Херсонський

 

стрибок у довжину

Данильченко Володимир

чол.

9

6.61

Дніпропетровський

 

 

штовхання ядра

Урсуленко Наталія

жін.

4

13.86

Херсонський

 

 

метання спису

Білоконь Олег

чол.

портапид до фіналу

 

Полтавський

9

Волейбол (чоловіки)

командні

1/4 фіналу

 

 

3-1

 

Україна - Росія

10

Волейбол (жінки)

командні

1/2 фіналу

 

 

0-3

 

Україна - Японія

11

Теніс настільний

індивідуальні змагання

Завіновська Карина

жін.

потрапили до чверть фіналу

 

м.Київ

 

 

 

Закладний Геннадій

чол.

 

Полтавський

 

 

 

Велієв Антон

чол.

не потрапили до 1/16

 

Херсонський

 

 

 

Яковенко Анатолій

чол.

 

Полтавський

 

 

 

Кузьменко Григорій

чол.

 

Львівський

 

 

 

Васильєва Марія

жін.

 

м.Київ

 

 

 

Старікова Лариса

жін.

 

м.Київ

 

 

 

Ходько Юлія

жін.

 

м.Київ

Підсумки восьмого дня

І місць -    4 

ІІ місць -   8 

ІІІ місць -  3

IV місць -  2

V місць -   2

VI місць -  2

Розподіл медалей станом на  26.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

65

44

36

145

 

2

Україна

18

28

29

75

 

3

Корея

10

9

8

27

 

4

Китай

9

8

4

21

 

5

Туреччина

9

4

17

30

 

 

 

 

 

 

 

 

…35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >