ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма дев'ятого дня змагань, 27 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
27.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

27 липня 2017

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Бадмінтон

Коваленко Сергій Миколайович

Київський

пара (чоловіча)  ігри за попадання до 1/8 фіналу

 

13:40

 

Такало Петро Петрович

Дніпропетровський

Дащенко Сергій Вікторович

Вінницький

Негар Тарас Борисович

Вінницький

Дащенко Сергій Вікторович

Вінницький

одиночні розряди - ігри за 1/8 фіналу

10:10

Легка атлетика

Ландіна Вікторія Юріївна

м. Київ

800 м

 

17:50

 

Сидоренко Анастасія Євгенівна

Одеський

Куприч Соломія Володимирівна

Дніпропетровський

200 м

 

20:00

 

Туркова Олена Володимирівна

Херсонський

Вишинський Дмитро Дмитрович

Волинський

200 м

 

20:30

 

Дмитриєнко Олександр Олександрович

Луганський

Єзловецька Наталя Іванівна

Київський

400 м

 

 

17:00

Драч Сергій Володимирович

Дніпропетровський

400 м

 

 

17:20

Руденко Дмитро Вікторович

Дніпропетровський

Білоконь Олег Валерійович

Полтавський

метання диску

 

 

20:10

Боулінг

Данилюк Вадим Олександрович

Одеський

команда (чоловіки)

9:00

13:00

16:30

Дідоренко Назар Володимирович

м.Київ

Майєр Ростислав Сергійович

м.Київ

Трубін Сергій Михайлович

Запорізький

Щербаков Дмитро Сергійович

Одеський

Яловега Владислав Георгійович

Полтавський

Теніс настільний

Завіновська Карина Олексіївна

м. Київ

1/4 фіналу

 

9:00

16:00

Закладний Геннадій Миколайович

Полтавський

Спортивне орієнтування

Мельник Яна Олегівна

м. Київ

довга дистанція

10:00

 

10:00

Ніколаєнко Руслан Юрійович

м. Київ

Плахотнік Дмитро Валерійович

Харківський

Санькін Олександр Якович

м. Київ

Біда Тетяна Василівна

Харківський

Футбол

Україна -Єгипет

 

полуфінал

 

20:00

 

 

Пляжний волейбол

Донченко Д, Тарасов                          (Україна-Росія)

чоловіки

1/2 фінал

 

18:20

 

(чоловіки)

Цапкаленко М, Кошкаров А                (Україна Росія)

чоловіки

 

17:30

 

Пляжний волейбол

Ярошевська Ю, Черненко Ю Затилкіа А, Рилова Р.                                           (Україна 1- Україна 2)

жінки

1/2 фінал

 

16:40

 

(жінки)

жінки

 

Баскетбол

Україна- Венесуела

чоловіки

полуфінал

 

18:30

 

Баскетбол

Україна-Литва

жінки

полуфінал

11:00

 

Стрільба кульова

Лазебнік Олексій Олександрови

Дніпропетровський

Пістолет 50 м

9:30

9:30

15:00

Колодій Олександр Ярославович

Волинська

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (27.07.2017)

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Стрільба кульова

1

2

Спортивне орінтування

2

5

Легка атлетика

3

15

Теніс настільний

2

8

Всього:

8

30

  *В програмі можуть бути зміни

 
< Попередня   Наступна >