ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати дев'ятого дня змагань, 27 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
27.07.2017

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

9 день  змагань

27 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  70  українських спортсменів в 9 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Спортивне орієнтування

довга дистанція

Мельник Яна

жін.

І

1:31.43

м.Київ

 

 

Федосєєва Ганна

жін.

ІІІ

1:49:05

Харківський

 

 

Плахотнік Дмитро

чол.

ІІІ

1:28.23

Харківський

 

Ніколаєнко Руслан

чол.

7

1:51:39

м.Київ

 

Санькін Олександр

чол.

8

2:00:03

м.Київ

 

 

Біда Тетяна

жін.

10

2:30.08

 

2

Боулінг

команда

Данилюк Вадим

чол.

ІІ

 

Одеський

Дідоренко Назар

чол.

 

м.Київ

Майєр Ростислав

чол.

 

м.Київ

Трубін Сергій

чол.

 

Запорізький

Яловега Владиcлав

чол.

 

Полтавський

3

Теніс настільний

індивідуальні змагання

Закладний Геннадій

чол.

ІІІ

 

Полтавський

 

 

 

Завіновська Карина

жін.

5

 

 

4

Легка атлетика

400 м біг

Руденко Дмитро

чол.

ІІІ

48.25

Дніпропетровський

 

 

метання диску

Білоконь Олег

чол.

4

47.65

Полтавський

 

200 м біг

Куприч Соломія

жін.

5

58.61

Дніпропетровський

 

 

400 м біг

Драч Сергій

чол.

6

49.67

Дніпропетровський

 

 

400 м біг

Єзловецька Наталія

жін.

6

59.10

Київська

 

 

200 м біг

Вишинський Дмитро

чол.

вийшов до фіналу

 

Волинський

 

200 м біг

Дмитриєнко Олександр

чол.

вийшов до фіналу

 

Луганський

 

 

400 м біг

Ландіна Вікторія

жін.

вийшла до фіналу

 

м.Київ

 

 

800 м біг

Ландіна Вікторія

жін.

вийшла до фіналу

 

м.Київ

5

Стрільба кульова

МП-6, малокаліберний пістолет , 60 пострілів

Колодій Олександр

чол.

5

121.6

Волинський

 

Лазебник Олексій

чол.

7

85.9

Дніпропетровський

6

Бадмінтон

пара чоловіки

Коваленко Сергій

чол.

9

 

Київський

 

Такало Петро

чол.

 

Дніпропетровський

 

пара чоловіки

Негар Тарас

чол.

9

 

Вінницький

 

Дащенко Сергій

чол.

 

Вінницький

 

 

одиночка

Дащенко Сергій

жін.

16

 

Вінницький

7

Пляжний волейбол (чоловіки)

Командні

Кашкаров Антон

чол.

1/2  гра Україна-Росія

2-0

м.Київ

 

Цапкаленко Микола

м.Київ

 

Командні

Тарасов Сергій

чол.

1/2  гра Україна-Росія

2-0

м.Київ

 

Донченко Дмитро

Київський

8

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

1/2  гра Україна-Україна

2-1

Сумський

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

 

Командні

Ярошевська Юлія

жін.

1/2  гра Україна-Україна

 

м.Київ

 

Черненко Юлія

жін.

м.Київ

9

Баскетбол (жінки)

Командні

1/4 фіналу

 

 

40-63

 

Україна - Литва

10

Баскетбол (чоловіки)

Командні

1/4 фіналу

 

 

58-59

 

Україна - Венесуела

11

Футбол

Командні

1/4 фіналу

 

 

1-0

 

Україна - Єгипет

Підсумки дев'ятого дня

І місць -     1

ІІ місць -    1

ІІІ місць -   3

IV місць -   1

V місць -    2

VI місць -   2

Розподіл медалей станом на  27.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

69

45

41

155

 

2

Україна

19

29

33

81

 

3

Корея

11

9

9

29

 

4

Китай

11

9

5

25

 

5

Туреччина

10

4

18

32

 

 

 

 

 

 

 

 

…41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >