ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Програма дев'ятого дня змагань, 27 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
28.07.2017

Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року

28 липня 2017

 

 

Вид спорту

П.І. спортсмена                                        (або назви команд)

Регіон

Вид програми/вагова категорія

Кваліфікаційні змагання

Півфінал/ чвертьфіналів

Фінал

Початок змагань

Початок півфіналів/ чвертьфіналів

Початок фіналів

Боулінг

Болтовніна Олена Олександрівна

Запорізький

команда (жінки)

10:30

11:30

11:30

Величко Дарина Святославівна

м.Київ

Д'яченко Алла Євгенівна

Одеський

Жукова Анжеліка Володимирівна

Одеський

Ковальчук Катерина Миколаївна

Полтавський

Трубіна Людмила Анатоліївна

Запорізький

Тхеквондо

Єремеєва Тетяна Олександрівна

Запорізький

пумсе особисте

9:00

9:00

13:00

Седов Олексій Сергійович

м.Київ

пумсе особисте

Седов Олексій Сергійович

м.Київ

пумсе пара

Єремеєва Тетяна Олександрівна

Запорізький

Арбузова Інна Андріївна

Запорізький

пумсе команда

Єремеєва Тетяна Олександрівна

Запорізький

Андрієнко Марія Олександрівна

м. Київ

Макаренко Ігор Юрійович

м. Київ

пумсе команда

Саламатін Микола Сергійович

м. Київ

Седов Олексій Сергійович

м. Київ

Волейбол

Україна-Туреччина

(Чоловіки)

ігра за 1-2 місце

 

 

17:00

 

Волейбол

Україна-США

(Жінки)

ігра за 3-4 місце

 

13:00

Стрільба кульова

Ликова Віолета Олегівна

Дніпропетровський

Гвинтівка 50 м (лежачі)

10:00

 

10:00

Яценко Світлана Миколаївна

Волинська

Легка атлетика

Ландіна Вікторія Юріївна

м. Київ

800 м

 

 

19:00

Вишинський Дмитро Дмитрович

Волинський

200 м

 

 

18:00

Дмитриєнко Олександр Олександрович

Луганський

 

 

Вишинський Дмитро Дмитрович

Волинський

4х100 м (чоловіки)

 

19:30

 

Дмитриєнко Олександр Олександрович

Луганський

 

 

Руденко Дмитро Вікторович

Дніпропетровський

 

 

Пендрак Максим Едуардович

Харківський

 

 

Драч Сергій Володимирович

Дніпропетровський

4х400 м (чоловіки)

 

20:20

 

Кулик Микола Володимирович

Черкаська

 

 

Руденко Дмитро Вікторович

Дніпропетровський

 

 

Компанієць Сергій Миколайович

Дніпропетровський

 

 

Кочмарик Вікторія Миколаївна

Дніпропетровський

4х100 м (жінки)

 

19:50

 

Куприч Соломія Володимирівна

Дніпропетровський

Єзловецька Наталя Іванівна

Київський

Шаповал Юлія Вікторівна

Дніпропетровський

СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (28.07.2017)

Комплекти нагород

Кіль-ть спортсменів

Стрільба кульова

1

2

Тхеквондо

5

5

Волейбол

2

24

Легка атлетика

2

3

Боулінг

1

6

Всього:

11

40

  *В програмі можуть бути зміни

 
< Попередня   Наступна >