ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати десятого дня змагань, 28 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
28.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

10 день  змагань

28 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  54  українських спортсменів в 5 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Волейбол (чоловіки)

командні

1/4 фіналу

 

ІІ

 

 

Україна - Туреччина

2

Легка атлетика

200 м біг

Вишинський Дмитро

чол.

ІІ

22.62

Волинський

 

 

Естафета 4х100 м

Носенко Микола

чол.

потрапили до фіналу

 

Київський

 

 

Пендрак Максим

чол.

Харківський

 

 

Вишинський Дмитро

чол.

Волинський

 

 

Руденко Дмитро

чол.

Дніпропетровський

 

 

Дмитриєнко Олександр

чол.

Луганський

 

 

Естафета 4х100 м

Кочмарик Вікторія

жін.

потрапили до фіналу

 

Дніпропетровський

 

 

Шаповал Юлія

жін.

Дніпропетровський

 

 

Туркова Олена

жін.

Херсонський

 

 

Куприч Соломія

жін.

Дніпропетровський

 

 

Ландіна Вікторія

жін.

м.Київ

 

 

Єзловецька Наталя

жін.

Київський

 

 

Естафета 4х400 м

Носенко Микола

чол.

потрапили до фіналу

 

Київський

 

 

Пендрак Максим

чол.

Харківський

 

 

Вишинський Дмитро

чол.

Волинський

 

 

Руденко Дмитро

чол.

Дніпропетровський

 

 

Дмитриєнко Олександр

чол.

Луганський

 

200 м біг

Дмитриєнко Олександр

чол.

5

22.92

Луганський

 

 

800 м біг

Ландіна Вікторія

жін.

5

2:21.35

м.Київ

3

Боулінг

команда

Болтовніна Олена

жін.

ІІІ

 

Запорізький

команда

Величко Дарина

жін.

 

м.Київ

команда

Д'яченко Алла

жін.

 

Одеський

команда

Жукова Анжеліка

жін.

 

Одеський

команда

Ковальчук Катерина

жін.

 

Полтавський

команда

Трубіна Людмила

жін.

 

Запорізький

2

Стрільба кульова

МГ-9, малокаліберна гвинтівка,  лежачі, 60 пострілів

Ликова Віолета

жін.

5

138.3

Дніпропетровський

 

Яценко Світлана

жін.

6

115.3

Волинський

3

Тхеквондо

пумсе ос.

Седов Олексій

чол.

7

5.9

м.Київ

 

 

пумсе команда

Саламатін Микола

чол.

7

6.15

м.Київ

 

 

Макаренко Ігор

чол.

м.Київ

 

 

Седов Олексій

чол.

м.Київ

 

 

Андрієнко Марія

жін.

7

6.08

м.Київ

 

 

Єремеєва Тетяна

чол.

Запорізький

 

 

Арбузова Інна

чол.

Запорізький

 

 

пумсе ос.

Єремеєва Тетяна

чол.

8

5.47

Запорізький

 

 

пумсе пара

Седов Олексій

чол.

8

6.15

м.Київ

 

 

Єремеєва Тетяна

чол.

Запорізький

6

Волейбол (жінки)

командні

1/4 фіналу

 

4

 

 

Україна - США

Підсумки десятого дня

І місць -    0

ІІ місць -    2

ІІІ місць -  1

IV місць -  1

V місць -    3

VI місць -   1

Розподіл медалей станом на  28.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Росія

73

50

54

177

 

2

Україна

19

31

34

84

 

3

Корея

15

16

12

43

 

4

Китай

14

9

9

32

 

5

Туреччина

14

6

19

39

 

 

 

 

 

 

 

 

…43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >