ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Програма одинадцятого дня змагань, 29 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
28.07.2017
Програма ХXIІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року 
29 липня 2017
   
Вид спорту П.І. спортсмена                                        (або назви команд) Регіон Вид програми/вагова категорія Кваліфікаційні змагання Півфінал/ чвертьфіналів Фінал
Початок змагань Початок півфіналів/ чвертьфіналів Початок фіналів
Боулінг Данилюк Вадим Олександрович Одеський "Майстер" чоловіки і жінки 9:00 13:00 13:00
Дідоренко Назар Володимирович м.Київ
Майєр Ростислав Сергійович м.Київ
Трубін Сергій Михайлович Запорізький
Щербаков Дмитро Сергійович Одеський
Яловега Владислав Георгійович Полтавський
Болтовніна Олена Олександрівна Запорізький
Величко Дарина Святославівна м.Київ
Д'яченко Алла Євгенівна Одеський
Жукова Анжеліка Володимирівна  Одеський
Ковальчук Катерина Миколаївна Полтавський
Трубіна Людмила Анатоліївна Запорізький
Тхеквондо Боярин Вадим Васильович Полтавський керуги до 58 кг 10:00 12:00 14:00
Жадан Іван Олександрович Дніпропетровський керуги до 68 кг
Леванович Марія Ігорвна Дніпропетровський керуги +67 кг
Баскетбол              Україна-Італія жінки фінал 3-4 місце     11:00
Баскетбол              Україна- Греція чоловіки фінал 3-4 місце     13:30
Пляжний волейбол Ярошевська Ю, Черненко Ю (Україна-Росія) жінки фінал 3-4 місце     8:50
Затилкіна А, Рилова Р.                           (Україна - Літва) жінки фінал 1-2 місце     10:30
Пляжний волейбол Цапкаленко М, Кошкаров А    - Донченко Д, Тарасов                        (Україна1 - Україна 2) чоловіки фінал за 1-2 місце     11:20
Легка атлетика Свинобій Марія Володимирівна Київський марафон     7:30
Урсуленко Наталія Миколавна Херсонська метання диску     17:30
Сидоренко Анастасія Євгенівна Одеський 5000 м     17:50
Кочмарик Вікторія Миколаївна Дніпропетровський 4х400 м (жінки)     19:40
Куприч Соломія Володимирівна Дніпропетровський
Єзловецька Наталя Іванівна Київський
Шаповал Юлія Вікторівна Дніпропетровський
Кочмарик Вікторія Миколаївна Дніпропетровський 4х100 м (жінки)     18:30
Куприч Соломія Володимирівна Дніпропетровський
Єзловецька Наталя Іванівна Київський
Шаповал Юлія Вікторівна Дніпропетровський
Драч Сергій Володимирович Дніпропетровський 4х100 м (чоловіки)     18:50
Кулик Микола Володимирович Черкаська
Руденко Дмитро Вікторович Дніпропетровський
Компанієць Сергій Миколайович Дніпропетровський
Драч Сергій Володимирович Дніпропетровський 4х400 м (чоловіки)     20:00
Кулик Микола Володимирович Черкаська  
Руденко Дмитро Вікторович Дніпропетровський  
Компанієць Сергій Миколайович Дніпропетровський  
Спортивне орієнтування Федосєєва Ганна Володимирівна Харківський естафета 10:00   10:00
Мельник Яна Олегівна м. Київ
Ніколаєнко Руслан Юрійович м. Київ
Плахотнік Дмитро Валерійович Харківський
Санькін Олександр Якович м. Київ
Біда Тетяна Василівна Харківський
СПОРТСМЕНИ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА КОМПЛЕКТИ НАГОРОД (29.07.2017)
Комплекти нагород Кіль-ть спортсменів
Боулінг 2 12
Спортвне орієнтування 1 4
Тхеквондо 3 3
Легка атлетика 7 11
Всього: 13 30
 
< Попередня   Наступна >