ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Дефлімпіада 2017
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2017 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Медiа-партнери

Газета "Без Бар'єрів".
Інвалідність - не вирок!
Передплати - та переконайся!


Громадське радіо


Партнери

hroad.hyundai

GreenPR


Результати одинадцятого дня змагань, 29 липня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
29.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХХІІІ  літніх  Дефлімпійських  іграх  2017 року

м. Самсун (Туреччина)

Дефлімпійське селище

11 день  змагань

29 липня 2017 року

В  змаганнях  взяло  участь  57  українських спортсменів в 6 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Пляжний волейбол (чоловіки)

Командні

Кошкаров Антон

чол.

І

 фінал за 1-2 місце Україна-Україна

м.Київ

 

Цапкаленко Микола

м.Київ

 

Командні

Тарасов Сергій

чол.

ІІ

 фінал за 1-2 місце Україна-Україна

м.Київ

 

Донченко Дмитро

Київський

2

Пляжний волейбол (жінки)

Командні

Затилкіна Анна

жін.

І

фінал 1-2 місце Україна-Литва

Сумський

 

Рилова Раїса

жін.

Одеський

 

Командні

Ярошевська Юлія

жін.

ІІІ

фінал 3-4 місце Україна-Росія

м.Київ

 

Черненко Юлія

жін.

м.Київ

3

Тхеквондо

керугі -58 кг

Боярин Вадим

чол.

ІІ

 

Полтавський

 

 

керугі -68 кг

Жадан Іван

чол.

5

 

Дніпропетровський

 

 

керугі +67 кг

Леванович Марія

жін.

7

 

Дніпропетровський

4

Спортивне орієнтування

естафета

Федосєєва Ганна

жін.

ІІ

1:41.20

Харківський

 

Біда Тетяна

жін.

Харківський

 

Мельник Яна

жін.

м.Київ

 

Санькін Олександр

чол.

ІІ

2:01.38

м.Київ

 

Плахотнік Дмитро

чол.

Харківський

 

Ніколаєнко Руслан

чол.

м.Київ

5

Боулінг

Майстер

Д'яченко Алла

жін.

9-16

 

Одеський

 

 

Майстер

Ковальчук Катерина

жін.

9-16

 

Полтавський

 

 

Майстер

Яловега Владилав

чол.

5-8

 

Полтавський

6

Легка атлетика

 

 

 

 

 

 

 

 

марафон

Свинобій Марія

жін.

ІІ

3:12.53

Київський

 

марафон

Байрамова Юлія

жін.

9

3:44.43

Київський

 

 

метання диску

Урсуленко Наталія

жін.

7

41.29

Херсонський

 

 

5000 м біг

Сидоренко Анастасія

жін.

ІІ

18:03.58

Одеський

 

 

Естафета 4х100 м жінки

Кочмарик Вікторія

жін.

ІІ

3:52.62

Дніпропетровський

 

 

Шаповал Юлія

жін.

Дніпропетровський

 

 

Куприч Соломія

жін.

Дніпропетровський

 

 

Єзловецька Наталя

жін.

Київський

 

 

Естафета 4х100 м чоловіки

Пендрак Максим

чол.

ІІ

41.77

Харківський

 

 

Вишинський Дмитро

чол.

Волинський

 

 

Руденко Дмитро

чол.

Дніпропетровський

 

 

Дмитриєнко Олександр

чол.

Луганський

 

 

Естафета 4х400 м жінки

Кочмарик Вікторія

жін.

ІІ

48.81

Дніпропетровський

 

 

Шаповал Юлія

жін.

Дніпропетровський

 

 

Куприч Соломія

жін.

Дніпропетровський

 

 

Єзловецька Наталя

жін.

Київський

 

 

Естафета 4х400 м чоловіки

Кулик Микола

чол.

ІІ

3:16.92

Черкаська

 

 

Компанієць Сергій

чол.

Дніпропетровський

 

 

Драч Сергій

чол.

Дніпропетровський

 

 

Руденко Дмитро

чол.

Дніпропетровський

7

Баскетбол (чоловіки)

командні

3-4 фіналу

 

ІІІ

67-53

 

Україна - Греція

8

Баскетбол (жінки)

командні

3-4 фіналу

 

4

52-53

 

Україна - Італія

Підсумки одинадцятого дня

І місць -    2

ІІ місць -    10

ІІІ місць -   2

IV місць -  1

V місць -   1

VI місць -   0

Розподіл медалей станом на  29.07.2017 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

 

 

1

Росія

82

51

61

194

 

2

Україна

21

41

36

98

 

3

Корея

17

19

13

49

 

4

Туреччина

15

7

20

42

 

5

Китай

14

9

11

34

 

 

 

 

 

 

 

 

…44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штаб дефлімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >