³
'

- Ѳ
31.07.2017
ХХІІІ Дефлімпійські ігри завершено - вони вже стали історією для понад 3500 спортсменів  з порушеннями слуху із 97 країн  світу, і національна дефлімпійська збірна команда України - одна із лідерів світового дефлімпійського спорту, тріумфально повертається в Україну з 99 високими нагородами - 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією, яку попри все українцям вдалось відстояти на цих Іграх. На першому місці  - команда Росії, на третьому - команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор - Туреччини.

У ХХІІІ літніх Дефлімпійських  іграх, які тривали з 18 по 30 липня 2017 року, взяло участь понад 3500 спортсменів  з порушеннями слуху із 97 країн  світу, що змагались за 221 комплектів нагород у 21 виді спорту.

Українська   національна  дефлімпійська збірна  команда  одна  з  найчисельніших - 217  спортсменів  в 16 видах  спорту (у порівнянні  з  Дефлімпійськими  іграми  2013 року - було 191 спортсмен у 16 видах спорту).

Українські спортсмени за підсумками участі у змаганнях Дефлімпійських  ігор вибороли 99 медалей: 21 золоту, 42 срібні, 37 бронзових у 15 видах спорту (без медалей тільки бадмінтон) та  забезпечили впевнене друге  загальнокомандне  місце серед  країн-учасниць. Відтак, дефлімійською командою зразка 2017 року покращено  результат Дефлімпійських  ігор 2013 року у медальному  заліку, адже на  попередніх  іграх було 88 медалей: 21 золота, 30 срібних та 37  бронзових.

2 1 2 5

По видам  спорту українські  команди з  пляжного волейболу та карате зайняли  І місце, ІІ місце посіли  дзюдо та спортивне  орієнтування, ІІІ місце у команд з  боротьби  вільної, боулінгу, волейболу, тенісу настільного та  стрільби кульової серед  країн  учасниць Дефлімпіади.

Таким чином,  команди  у  10 видах спорту з 16 представлених  українськими  спортсменами  увійшли до  трійки країн-лідерів  світового дефлімпійського  спорту.

До того ж  український баскетбол - 4 місце, боротьба греко-римська – 5 місце, легка атлетика – 6 місце, плавання-8 місце серед  країн-учасниць.

146 українських спортсменів (67,28%) в 15 видах  спорту  вибороли  дефлімпійські  нагороди.

Найбільше золотих  нагород вибороли каратисти – 6 ; дзюдоїсти – 5; спортивне орієнтування -3, кульова стрільба – 2; пляжний волейбол-2 (максимальна кількість у цьому виді  спорту!!!!).

Найбільша  кількість  срібних  медалей у спортсменів в легкій атлетиці -11, плаванні-8, карате-5, спортивне орієнтування – 4; найбільше бронзи в плаванні-9, дзюдо-7, по 4 в карате та легкій атлетиці.

Найбільшу  кількість  золота - 3 медалі здобула Янчук Карина в змаганнях  з  карате;  5 медалей у  Федосєєвої Ганни – 2 золотих, 2 срібних та 1 бронзова ; 5 медалей в здобутку Мажари Інни – 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзових в карате; в плаванні  у Режило Марії – 8 медалей: 3  срібних та 5 бронзових та у Терещенко Ірини – 8 медалей: 4 срібних та 4 бронзових.

Дефлімпійський рекорд встановив у стрільбі  кульовій Костик Олександр, покращивши  свій же  попередній  світовий рекорд.

О 1 годині ночі (у ніч з 31 липня на 1 серпня) національна дефлімпійська збірна команда повертається додому. Зустрічайте переможну команду в аеропорту Бориспіль, термінал F. Будемо раді розділити з усіма вами сяйво нашої спільної перемоги!