ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed

?
: 4
³
- Ѳ   
19.09.2017
21767646_1470116339737126_379514551_n.jpg

Цими вихідними в рамках Форума видавців у Львові українська телеведуча, фітнес-тренер, блогер Вікторія Корольова на своєму благодійному вечорі представила україномовну книгу «Всюди Королева» про авторську спортивну методику.

 

 

«Якщо ми говоримо про презентацію україномовного варіанту моєї книги, то це мав бути тільки Львів, культурна столиця України та Форум видавців. Я вважаю, що у світі книги - це дуже важлива подія, яку мені як письменниці неможливо було пропустити. Сподіваюсь, що в нашій країні буде розвиватись книжкова справа і люди будуть більше читати і більше отримувати знань від книг. Презентувала український варіант саме тут і вкотре підтримала наших паралімпійців. Тому що вони, попри все, завжди зберігають стійкість духу і впевненість у собі. Вдячна всім, хто прийшов до нас на презентацію», - говорить Вікторія Корольова.Для гостей співав відомий галицький співак та фіналіст «Голосу країни» Назар Савко, вечір прикрасила безсмертна пісня Івасюка у його виконанні - «Червона рута». «Музика та спорт у мене завжди були поєднані.


«Ви бачите зараз все комп'ютеризується і змушує нас вести малорухливий спосіб життя. Зручно читати книгу про спорт, адже мені здається так краще доноситься інформація, очі краще сприймають. Я радий підтримати таку акцію, адже я знаю, що кошти виручені за продажі цієї книги будуть надіслані нашим паралімпійцям. Це робота віддана відповідальна та корисна», - говорить львівський співак та композитор Назар Савко. На вечорі зіркові гості відзначали, що паралімпійці їх мотивують власним прикладом, проте спортсмени теж мають свою мотивацію.

 


«Спорт - це подолання себе. Свої перемоги я сприймаю, як добре виконану роботу. Коли навіть ти здобуваєш нижче місце на змаганнях, ніж ти очікував, то це тебе ще більше мотивує. Хочу сказати, що написати таку книгу про спорт та допомагати нашій збірній - це дуже велика справа. Коли ти читаєш книгу, то інформація по-іншому сприймається, чим телебачення. Книга завжди в тебе під рукою і ти можеш її перечитувати ще раз і ще раз», - розповідає чемпіон з фехтування на візках Антон Дацко. При написанні книги автор неодноразово брала інтерв'ю в українських паралімпійців та зняла фільм про їхні тренування, спортивне життя та виступи на Паралімпіадах.

 


Гості могли придбати книгу під час презентації. Всі зібрані кошти в цей вечір від продажу були передані в Національний комітет спорту інвалідів України. Нагадаємо, що на початку літа автор презентувала російський варіант книги «Всегда Королева» в Києві в Музеї Шевченка.

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

 
<   >