Передплати - та переконайся!

Громадське радіо

hroad.hyundai

GreenPR

Національна збірна команда з паравеслування потужно виступила на чемпіонаті світу Надіслати електронною поштою
02.10.2017

Національна паралімпійська збірна команда з академічного веслування у складі 8 спортсменів успішно виступила на чемпіонаті світу з веслування, що з 23 вересня по 02 жовтня 2017 року проходив у м. Сарасота-Брадентон, США: змагаючись з представниками 21 країн світу українські паралімпійці вибороли 2 срібні нагороди, посівши за кількістю нагород перше місце і за золотими медалями - друге.

Чемпіонат світу в США став дебютним для паралімпійського академічного веслування на новій дистанції - 2000 метрів. Змагання відбувались одночасно з чемпіонатом світу серед олімпійських класів човнів, тому програма була досить насиченою.

Двійка у складі Ірини Кириченко та Ярослава Коюди посіла друге місце, поступившись лише досвідченому екіпажу з Нідерландів, та вирвавши перемогу у екіпажу з Польщі.

Роман Полянський, чемпіон Ріо-2016 домінував під час відбіркових етапів змагань, але в фіналі поступився одвічному супернику з Австралії, та посів друге місце.

Четвірка з рульовим посіла четверте місце, незначно поступившись італійцям в боротьбі за бронзу.

Загалом, у неофіційному загальнокомандному заліку, за кількістю медалей збірна команда України розділила перше загальнокомандне місце з командою Німеччини, й за якістю медалей - друге місце (якщо врахувати, що попередні 5 команд розділили перше місце).

1

Всього у змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з 21 країни світу і, що цікаво, одразу 13 країн, тобто більше половини, завоювали медалі чемпіонату світу. Це свідчить про високий рівень конкуренції та розвиток паралімпійського академічного веслування, в якому Україна продовжує посідати лідируючі позиції.