Передплати - та переконайся!

Громадське радіо

hroad.hyundai

GreenPR

Українські дзюдоїстки стали першими на кубкові світу серед жінок і третіми у командному заліку кубку Надіслати електронною поштою
12.10.2017

Національна паралімпійська збірна команда України з дзюдо посіла перше місце серед жінок та третє командне місце на кубку світу серед спортсменів з ураженням зору, який з 5 по 9 жовтня проходив в Ташкенті - IBSA Judo World Cup Tashkent 2017. Перше місце - у команди Узбекистану - 4 золоті медалі, 25 учасників, Корея - 4 золоті медалі. Наша команда у складі 3-х спортсменок, змагаючись з 140 спортсменами з 25 країн світу, виборола 2 золоті та 1 бронзову нагороди.

Одну з нагород вищої проби завоювала чемпіонка Паралімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро - Інна Черняк. Виступаючи у ваговій категорії 52 кг, Інна здобула чотири переконливих перемоги над суперницями з Туреччини, Німеччини, Японії, а в фіналі обійшла господиню татамі - узбецьку дзюдоїстку.

Також золото принесла команді дворазова бронзова призерка Паралімпіад у Лондоні-2012 та Ріо-2016 - Юлія Галінська (48 кг), вигравши у фіналі у своєї споконвічної суперниці  - представниці національної паралімпійської збірної команди Німеччини.

Бронзову нагороду виборола дебютанка паралімпійської збірної команди - Валерія Гончарук (57 кг).

Вітаємо наших переможниць, які так достойно представили Україну на цьому важливому міжнародному спортивному форумі. Слава Україні!