Передплати - та переконайся!

Громадське радіо

hroad.hyundai

GreenPR

Українці вибороли ще дві медалі на чемпіонаті світу з фехтування на візках Надіслати електронною поштою
10.11.2017
Сьогодні на чемпіонаті світу, що до 12 листопада триватиме у Римі, у бій потужно вступила "важка артилерія" - чоловіки (шпага) та жінки (рапіра) категорії С - найважче ураження. В шпазі Шавкун Сергій виборов звання чемпіона світу, а в рапірі Пашкова Анна  - дебютантка цього чемпіонату та, по суті - практично новачок міжнародних змагань - стала бронзовою призеркою. Відтак, у доробку українських фехтувальників - 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Завтра, 11 листопада - черговий день змагань, і ми з нетерпінням чекатимемо його, аби ще активніше повболівати за наших гардемаринів та гардемаринок у візках.

Поза тим, повідомляємо усім представникам засобів масової інформації, що зустрічатимемо нашу національну паралімпійську збірну команду з фехтування на візках в аеропорту Бориспіль, термінал D у понеділок, 13 листопада, о 17:20. Акредитація, традиційно - обов'язкова: 0442894330, 0937711064.