ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2017
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
400/2017
- Ѳ   
02.12.2017
Про відзначення державними нагородами України

 

 

 

За значний особистий внесок у розвиток дефлімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною дефлімпійською збірною командою України на XXIII літніх Дефлімпійських іграх 2017 року постановляю:

 

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

АНТОНОВА Дмитра Олексійовича - головного тренера штатної збірної команди України з боротьби вільної, особистого тренера чемпіона Дефлімпійських ігор з боротьби вільної Сергія Мінченка, срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної Анатолія Червоненка

КАСІЦЬКОГО Леоніда Федоровича - президента Спортивної федерації глухих України

КРАЙНЬОГО Олега Юрійовича - головного тренера штатної збірної команди України з пляжного волейболу (жінки), особистого тренера бронзових призерок Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу Юлії Ярошевської, Юлії Черненко та срібного призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу Сергія Тарасова

ТКАЧЕНКА Василя Володимировича - головного тренера штатної збірної команди України зі спортивного орієнтування, особистого тренера дворазової чемпіонки, срібної призерки Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Яни Мельник, чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Олександра Санькіна

ФАТЄЄВА Андрія Юрійовича - головного тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера триразової срібної призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Юлії Шаповал, дворазового срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Дмитра Руденка, дворазової срібної призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Соломії Куприч

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БОНДАРЕНКА Володимира Івановича - особистого тренера дворазової чемпіонки, дворазової срібної призерки та бронзової призерки Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Ганни Федосєєвої, чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Дмитра Плахотніка, срібної призерки Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Тетяни Біди

БУРОГО Ігоря Миколайовича - заступника начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

ГРИЦЮТУ Юрія Миколайовича - старшого тренера штатної збірної команди України з волейболу, особистого тренера срібних призерів Дефлімпійських ігор Олександра Білоблоцького, Ігоря Загороднього, Володимира Зеленського, Олексія Кошкарова, Іллі Нікіфорова, Олександра Полторацького, Олександра Прохорчука, Єгора Цимовського

КОСТЕНКА Миколу Михайловича - особистого тренера дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо Антона Слушного, бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо Аліма Брижака

УРУСЬКОГО Леона Михайловича - особистого тренера чемпіонки, срібної призерки Дефлімпійських ігор із дзюдо Марії Корнійчук

ШИМЧУКА Руслана Федоровича - старшого тренера штатної збірної команди України зі спортивного орієнтування, особистого тренера дворазової чемпіонки та дворазової срібної призерки та бронзової призерки Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Ганни Федосєєвої, чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Дмитра Плахотніка

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

ЗАКЛАДНОГО Миколу Григоровича - особистого тренера дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Геннадія Закладного

ЗІНЕНКА Володимира Федоровича - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання Івана Зіненка

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ВЕРЕЩАКУ Олександра Юрійовича - особистого тренера срібних призерів Дефлімпійських ігор з футболу Олександра Верещаки, Костянтина Войченка, Олександра Оленина, Родіона Причини, Ігоря Реутова, Олексія Статівки

ДИКІНА Віктора Володимировича - старшого тренера штатної збірної команди України з боулінгу, особистого тренера чемпіонок, бронзових призерок Дефлімпійських ігор з боулінгу Катерини Ковальчук, Алли Д'яченко, дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу Вадима Данилюка, бронзових призерок Дефлімпійських ігор з боулінгу Анжеліки Жукової, Олени Болтовніної, срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу Дмитра Щербакова

КИРИЧУКА Вячеслава Матвійовича - особистого тренера чемпіона та дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Дмитра Вишинського

КІРСАНОВА Кирила Валентиновича - особистого тренера чемпіона, бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате Вячеслава Новікова, чемпіонки та срібної призерки Дефлімпійських ігор з карате Марини Губанової

КЛИМЕНКА В'ячеслава Петровича - особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської Романа Ященка

КОНОВАЛЮКА Георгія Дмитровича - особистого тренера срібної призерки Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Віолети Ликової

МАХАНЬКОВА Геннадія Івановича - особистого тренера триразового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо Владислава Мозирева

НЕТЬОРУ Юрія Владиславовича - тренера штатної збірної команди України з баскетболу (чоловіки)

ПЕТКОВА Георгія Сергійовича - особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної та бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської Віктора Антипенка, бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної Віталія Корепанова

ПЛАТОНОВА Олександра Васильовича - особистого тренера чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Олександра Колодія

ПОДГАЄЦЬКОГО Андрія Валерійовича - особистого тренера срібних призерів Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування Нвера Суреняна, Руслана Ніколаєнка

ШОКОТУ Івана Васильовича - тренера штатної збірної команди України з боулінгу, особистого тренера дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу Ростислава Майєра, срібних призерів Дефлімпійських ігор з боулінгу Назара Дідоренка, Сергія Трубіна, бронзової призерки Дефлімпійських ігор 3 боулінгу Людмили Трубіної

ЯСТРЕБОВА Олега Олександровича - особистого тренера триразової чемпіонки Дефлімпійських ігор з карате Карини Янчук

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ВАСИЛЕНКО Наталю Вікторівну - тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера срібної призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Римми Філімошкіної

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ВОЛОВИЧ Ольгу Данилівну - тренера штатної збірної команди України із дзюдо, особистого тренера чемпіонки та бронзової призерки Дефлімпійських ігор із дзюдо Оксани Кравченко

ВРУБЛЕВСЬКУ Віталію Володимирівну - особистого тренера чемпіонки та бронзової призерки Дефлімпійських ігор із дзюдо Марини Погорелової, бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо Євгена Нехаєва

ЗУЄВУ Анастасію Юріївну - старшого тренера штатної збірної команди України

ІБРАГІМОВУ Олену Володимирівну - тренера штатної збірної команди України зі стрільби кульової, особистого тренера чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Олександра Костика, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової Сергія Фоміна

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

АЛЕКСЄЄВУ Ірину Сергіївну - заступника начальника навчально-спортивного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

БОНДАРЕНКА Вячеслава Григоровича - особистого тренера бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Володимира Данильченка

ГЕЙКА Олега Леонідовича - тренера-адміністратора штатної збірної команди України

ГЛУШКА Артура Миколайовича - тренера-адміністратора штатної збірної команди України

ГРЕБЕРА Олексія Віталійовича - тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера триразового срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Максима Дудника

ГУНЬКА Дмитра Анатолійовича - особистого тренера триразового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Олексія Коломійця, дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Дениса Бистревського

ДЕМЧУКА Сергія Леонідовича - особистого тренера триразової срібної та триразової бронзової призерки Дефлімпійських ігор з плавання Катерини Денисової

ДЕДКОВУ Василину Тодосівну - особистого тренера чемпіонки Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу Раїси Рилової

ЗАТИЛКІНА Володимира Вікторовича - особистого тренера чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу Анни Затилкіної

КАНІВЦЯ Владислава Вадимовича - тренера штатної збірної команди України з карате, особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з карате Владислава Пліша

КОЗІНА Віктора Володимировича - тренера штатної збірної команди України з футболу, особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу Шалви Мчедлішвілі

МАСЛЯКОВА Валерія Дмитровича - особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Миколи Кулика

НАСТАЧЕНКА Валерія Федоровича - особистого тренера срібної та бронзової призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Анастасії Сидоренко

НЕТЯГУ Володимира Івановича - особистого тренера бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо Луки Нетяги

ОМЕЛЬЧЕНКО Марину Володимирівну - особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Максима Пендрака

ПАНКРАТОВА Олега Юрійовича - особистого тренера срібної та бронзової призерки Дефлімпійських ігор з плавання Катерини Іваненко, бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Філіппа Іжаченка

ПАТИКОВСЬКУ Марину Миколаївну - особистого тренера триразової срібної та багаторазової бронзової призерки Дефлімпійських ігор з плавання Марії Режило

ПІСКУНОВА Владислава Юрійовича - особистого тренера бронзової призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Юлії Кисильової

ПШЕНІЧНІКОВА Павла Миколайовича - тренера штатної збірної команди України з тхеквондо

САДОЯНА Григорія Карамовича - старшого тренера штатної збірної команди України з боротьби греко-римської

СІГАЛОВА Євгена Олександровича - старшого тренера штатної збірної команди України з плавання, особистого тренера дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання Артема Карниша, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання Ростислава Якубовського, срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання Євгена Заулічного

ТОМЧЕНКО Аллу Вікторівну - головного тренера штатної збірної команди України зі стрільби кульової

ТРИГУБА Олександра Івановича - головного тренера штатної збірної команди України з тенісу настільного, особистого тренера срібних та бронзових призерок Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Карини Завіновської, Марії Васильєвої, Юлії Ходько, срібної призерки Дефлімпійських ігор з тенісу настільного Лариси Старікової

ФАТЄЄВУ Ольгу Ігорівну - головного тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера триразової срібної призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Вікторії Кочмарик

ШАВИРА Юрія Івановича - особистого тренера срібного призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо Вадима Боярина

ЯКИМЧУКА Євгена Михайловича - тренера штатної збірної команди України з легкої атлетики, особистого тренера срібної призерки Дефлімпійських ігор з легкої атлетики Марії Свинобій

Присвоїти почесне звання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БОГОДИСТОМУ Миколі Івановичу - старшому тренерові штатної збірної команди України              з карате, особистому тренеру дворазової чемпіонки, срібної та дворазової бронзової призерки Дефлімпійських ігор з карате Інни Мажари, дворазової чемпіонки Дефлімпійських ігор з карате Віти Гаврілової, чемпіонів та срібних призерів Дефлімпійських ігор з карате Володимира Махна, Олександра Махна, Олександра Тритяка, чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате Максима Беленка, срібного призера Дефлімпійських ігор з карате Олександра Кальника, бронзових призерок Дефлімпійських ігор з карате Тетяни Хиль, Катерини Масло

КОЄВУ Георгію Івановичу - тренерові штатної збірної команди України з боротьби греко-римської, особистому тренеру срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної Андрія Камбура

КОШКАРОВУ Аскольду Юрійовичу - тренерові штатної збірної команди України з пляжного волейболу, особистому тренеру чемпіонів Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу Антона Кошкарова, Миколи Цапкаленка

ХАРЛАМОВУ Віталію Володимировичу - старшому тренерові штатної збірної команди України із дзюдо, особистому тренеру дворазових чемпіонок Дефлімпійських ігор із дзюдо Катерини Авдєєвої, Анни Шостак, чемпіонки та срібної призерки Дефлімпійських ігор із дзюдо Марії Корнійчук, чемпіонів та бронзових призерів Дефлімпійських ігор із дзюдо Ксенії Довбишук, Дмитра Шеретова, бронзових призерів Дефлімпійських ігор із дзюдо Володимира Маклакова, Андрія Пензія.

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО

2 грудня 2017 року
 
<   >