ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №268/2017 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
09.09.2017
Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року

 

 

 

За досягнення високих спортивних результатів на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року в місті Самсун (Турецька Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

ВАСИЛЬЄВУ Марію Вікторівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

МІНЧЕНКА Сергія Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

БЕЛЕНКА Максима Миколайовича - чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

КАМБУРА Андрія Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КАРНИША Артема Андрійовича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОРЕПАНОВА Віталія Вікторовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КРАВЧЕНКО Оксану Леонідівну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

МАКЛАКОВА Володимира Сергійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

МОЗИРЕВА Владислава Вячеславовича - триразового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

НІКОЛАЄНКА Руслана Юрійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПОГОРЕЛОВУ Марину Геннадіївну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

СЛУШНОГО Антона Сергійовича - дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АНТИПЕНКА Віктора Олександровича - срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної та боротьби греко-римської (відповідно)

БІЛОБЛОЦЬКОГО Олександра Сергійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ВИШИНСЬКОГО Дмитра Дмитровича - чемпіона та дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДАНИЛЮКА Вадима Олександровича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ДАНИЛЬЧЕНКА Володимира Вікторовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДМИТРИЄНКА Олександра Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДОНЧЕНКА Дмитра Олексійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ДРАЧА Сергія Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ЗАВІРУХУ Ігоря Петровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ЗАКЛАДНОГО Геннадія Миколайовича - дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

КОМПАНІЙЦЯ Сергія Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

КОСТИКА Олександра Анатолійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

КОШКАРОВА Антона Аскольдовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

КУПРИЧ Соломію Володимирівну - дворазову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАЙЄРА Ростислава Сергійовича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

МАХНА Володимира Миколайовича - чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

МАХНА Олександра Миколайовича - чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

МЕЛЬНИК Яну Олегівну - дворазову чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

НОВІКОВА Вячеслава Валерійовича - чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

ПЕНДРАКА Максима Едуардовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ПОЛТОРАЦЬКОГО Олександра Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ПРОХОРЧУКА Олександра Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

РЕНЬКАСА Дмитрія Павловича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

РУДЕНКА Дмитра Вікторовича - дворазового срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СУРЕНЯНА Нвера Арменовича - срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ТРИТЯКА Олександра Сергійовича - чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

ФОМІНА Сергія Федоровича - срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

ЦИМОВСЬКОГО Єгора Євгеновича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ЧЕРВОНЕНКА Анатолія Анатолійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

ШАПОВАЛ Юлію Вікторівну - триразову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ЯЛОВЕГУ Владислава Георгійовича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЯЩЕНКА Романа Васильовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської

Нагородити орденом "За мужність" І ступеня

БАЄВА Сергія Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БИСТРЕВСЬКОГО Дениса Миколайовича - дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

БІДУ Тетяну Василівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ВЕРЕЩАКУ Олександра Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗЕЛЕНСЬКОГО Володимира Григоровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

КОЛОДІЯ Олександра Ярославовича - чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

КОШКАРОВА Олексія Аскольдовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

НЕВЕНЧЕНКА Дмитра Євгеновича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

НІКІФОРОВА Іллю Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ПЛАХОТНІКА Дмитра Валерійовича - чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПРИЧИНУ Родіона Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РОЯ Володимира Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

САНЬКІНА Олександра Яковича - чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

СТАРІКОВУ Ларису Григорівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ТАРАСОВА Сергія Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ФІЛІМОШКІНУ Римму Миколаївну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ФРОЛОВА Сергія Вікторовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ХОДЬКО Юлію Олександрівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ШЕРЕТОВА Дмитра Володимировича - чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ШОСТАК Анну Володимирівну - дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор із дзюдо

Нагородити орденом "За мужність" ІІ ступеня

АНТОНЮКА Олега Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ВАЛЬЧУКА Володимира Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗАГОРОДНЬОГО Ігоря Валерійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

КУЛИКА Миколу Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ПУСТОВІТА Віктора Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РАДЧЕНКА Валерія Дмитровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

СТАТІВКУ Олексія Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

УКРАЇНЦЯ Дмитра Вікторовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЦАПКАЛЕНКА Миколу Миколайовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ЯРОШЕВСЬКУ Юлію Анатоліївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

БЄЛОУСОВА Дмитра Ігоровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БОЛТОВНІНУ Олену Олександрівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

БОЯРИНА Вадима Васильовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо

БРАГІНА Вячеслава Дмитровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БУКІНА Сергія Сергійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ВОЙЧЕНКА Костянтина Владленовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ДІДЕНКА Олександра Володимировича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ДІДОРЕНКА Назара Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЖУКОВУ Анжеліку Володимирівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

КАЛЬНИКА Олександра Анатолійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

КІМА Максима Вячеславовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

КИСИЛЬОВУ Юлію Сергіївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

КРОПИВ'ЯНСЬКОГО Єгора Сергійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

КУЗНЕЦОВА Олександра Олеговича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЛИКОВУ Віолету Олегівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

МЕЛЬНИЧЕНКА Дмитра Вячеславовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

МЧЕДЛІШВІЛІ Шалву - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

НЕТЯГУ Луку Володимировича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

НЕХАЄВА Євгена Анатолійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ОЛЕНИЧА Олександра Борисовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ПЕНЗІЯ Андрія Дмитровича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ПЛІША Владислава Максимовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

ПОТАПЕНКО Катерину Олександрівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

РАУСА Андрія Володимировича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

РЕУТОВА Ігоря Олеговича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РЯЗАНЦЕВА Павла Олександровича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

СВИНОБІЙ Марію Володимирівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СОБЧЕНКА Андрія Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

СОТНІКОВА Андрія Олеговича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

СТРИЖЕВСЬКОГО Юрія Едуардовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ТРУБІНА Сергія Михайловича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ТРУБІНУ Людмилу Анатоліївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ФОМЕНКА Олександра Олексійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЧЕРНЕНКО Юлію Сергіївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ШЕСТЕРИКОВА Станіслава Миколайовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ШОТУРМУ Ігоря Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЩЕРБАКОВА Дмитра Сергійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЯКОВЛЄВА Кирила Миколайовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЯКУБОВСЬКОГО Ростислава Вадимовича - срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

МАЖАРУ Інну Вікторівну - дворазову чемпіонку, срібну та дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

ТЕРЕЩЕНКО Ірину Іванівну - багаторазову срібну та багаторазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ФЕДОСЄЄВУ Ганну Володимирівну - дворазову чемпіонку, дворазову срібну призерку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ШЕПЕЛЮК Катерину Борисівну - дворазову чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ЯНЧУК Карину Олегівну - триразову чемпіонку Дефлімпійських ігор з карате

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АВДЄЄВУ Катерину Андріївну - дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ВЕЛИЧКО Дарину Святославівну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ГАВРІЛОВУ Віту Вікторівну - дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор з карате

ГУБАНОВУ Марину Володимирівну - чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор з карате

Д'ЯЧЕНКО Аллу Євгенівну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ДЕНИСОВУ Катерину Геннадіївну - триразову срібну та триразову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ДОВБИЩУК Ксенію Анатоліївну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ЗАВІНОВСЬКУ Карину Олексіївну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ЗАТИЛКІНУ Анну Володимирівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

КОВАЛЬЧУК Катерину Миколаївну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

КОРНІЙЧУК Марію Петрівну - чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

КОЧМАРИК Вікторію Миколаївну - триразову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАСЛО Катерину Олегівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

РЕЖИЛО Марію Ігорівну - триразову срібну та багаторазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

РИЛОВУ Раїсу Юріївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

СИДОРЕНКО Анастасію Євгенівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ХИЛЬ Тетяну Олександрівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БРИЖАКА Аліма Валерійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ДАВИДОВУ Кристину Олександрівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ДУДНИКА Максима Ігоровича - триразового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЗАУЛІЧНОГО Євгена Ігоровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЗІНЕНКА Івана Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

ІВАНЕНКО Катерину Дмитрівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ІЖАЧЕНКА Філіппа Тарасовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОЛОМІЙЦЯ Олексія Михайловича - триразового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОНКІНА Віктора Олеговича - дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЛИТВИНЕНКА Олексія Павловича - дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ТАРАСЕНКО Дар'ю Юріївну - дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

9 вересня 2017 року
 
< Попередня   Наступна >