ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
268/2017
- Ѳ   
09.09.2017
Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року

 

 

 

За досягнення високих спортивних результатів на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року в місті Самсун (Турецька Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

ВАСИЛЬЄВУ Марію Вікторівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

МІНЧЕНКА Сергія Володимировича - чемпіона Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

БЕЛЕНКА Максима Миколайовича - чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

КАМБУРА Андрія Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КАРНИША Артема Андрійовича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОРЕПАНОВА Віталія Вікторовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

КРАВЧЕНКО Оксану Леонідівну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

МАКЛАКОВА Володимира Сергійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

МОЗИРЕВА Владислава Вячеславовича - триразового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

НІКОЛАЄНКА Руслана Юрійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПОГОРЕЛОВУ Марину Геннадіївну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

СЛУШНОГО Антона Сергійовича - дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АНТИПЕНКА Віктора Олександровича - срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної та боротьби греко-римської (відповідно)

БІЛОБЛОЦЬКОГО Олександра Сергійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ВИШИНСЬКОГО Дмитра Дмитровича - чемпіона та дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДАНИЛЮКА Вадима Олександровича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ДАНИЛЬЧЕНКА Володимира Вікторовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДМИТРИЄНКА Олександра Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ДОНЧЕНКА Дмитра Олексійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ДРАЧА Сергія Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ЗАВІРУХУ Ігоря Петровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ЗАКЛАДНОГО Геннадія Миколайовича - дворазового бронзового призера Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

КОМПАНІЙЦЯ Сергія Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

КОСТИКА Олександра Анатолійовича - чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

КОШКАРОВА Антона Аскольдовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

КУПРИЧ Соломію Володимирівну - дворазову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАЙЄРА Ростислава Сергійовича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

МАХНА Володимира Миколайовича - чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

МАХНА Олександра Миколайовича - чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

МЕЛЬНИК Яну Олегівну - дворазову чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

НОВІКОВА Вячеслава Валерійовича - чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор з карате

ПЕНДРАКА Максима Едуардовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ПОЛТОРАЦЬКОГО Олександра Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ПРОХОРЧУКА Олександра Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

РЕНЬКАСА Дмитрія Павловича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

РУДЕНКА Дмитра Вікторовича - дворазового срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СУРЕНЯНА Нвера Арменовича - срібного призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ТРИТЯКА Олександра Сергійовича - чемпіона та срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

ФОМІНА Сергія Федоровича - срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

ЦИМОВСЬКОГО Єгора Євгеновича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ЧЕРВОНЕНКА Анатолія Анатолійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби вільної

ШАПОВАЛ Юлію Вікторівну - триразову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ЯЛОВЕГУ Владислава Георгійовича - дворазового срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЯЩЕНКА Романа Васильовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боротьби греко-римської

Нагородити орденом "За мужність" І ступеня

БАЄВА Сергія Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БИСТРЕВСЬКОГО Дениса Миколайовича - дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

БІДУ Тетяну Василівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ВЕРЕЩАКУ Олександра Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗЕЛЕНСЬКОГО Володимира Григоровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

КОЛОДІЯ Олександра Ярославовича - чемпіона Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

КОШКАРОВА Олексія Аскольдовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

НЕВЕНЧЕНКА Дмитра Євгеновича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

НІКІФОРОВА Іллю Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ПЛАХОТНІКА Дмитра Валерійовича - чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ПРИЧИНУ Родіона Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РОЯ Володимира Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

САНЬКІНА Олександра Яковича - чемпіона, срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

СТАРІКОВУ Ларису Григорівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ТАРАСОВА Сергія Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ФІЛІМОШКІНУ Римму Миколаївну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ФРОЛОВА Сергія Вікторовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ХОДЬКО Юлію Олександрівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ШЕРЕТОВА Дмитра Володимировича - чемпіона та бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ШОСТАК Анну Володимирівну - дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор із дзюдо

Нагородити орденом "За мужність" ІІ ступеня

АНТОНЮКА Олега Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

ВАЛЬЧУКА Володимира Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЗАГОРОДНЬОГО Ігоря Валерійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

КУЛИКА Миколу Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ПУСТОВІТА Віктора Миколайовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РАДЧЕНКА Валерія Дмитровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з волейболу

СТАТІВКУ Олексія Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

УКРАЇНЦЯ Дмитра Вікторовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЦАПКАЛЕНКА Миколу Миколайовича - чемпіона Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ЯРОШЕВСЬКУ Юлію Анатоліївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

БЄЛОУСОВА Дмитра Ігоровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БОЛТОВНІНУ Олену Олександрівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

БОЯРИНА Вадима Васильовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з тхеквондо

БРАГІНА Вячеслава Дмитровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

БУКІНА Сергія Сергійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ВОЙЧЕНКА Костянтина Владленовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ДІДЕНКА Олександра Володимировича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ДІДОРЕНКА Назара Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЖУКОВУ Анжеліку Володимирівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

КАЛЬНИКА Олександра Анатолійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

КІМА Максима Вячеславовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

КИСИЛЬОВУ Юлію Сергіївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

КРОПИВ'ЯНСЬКОГО Єгора Сергійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

КУЗНЕЦОВА Олександра Олеговича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЛИКОВУ Віолету Олегівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор зі стрільби кульової

МЕЛЬНИЧЕНКА Дмитра Вячеславовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

МЧЕДЛІШВІЛІ Шалву - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

НЕТЯГУ Луку Володимировича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

НЕХАЄВА Євгена Анатолійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ОЛЕНИЧА Олександра Борисовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ПЕНЗІЯ Андрія Дмитровича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ПЛІША Владислава Максимовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з карате

ПОТАПЕНКО Катерину Олександрівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

РАУСА Андрія Володимировича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

РЕУТОВА Ігоря Олеговича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

РЯЗАНЦЕВА Павла Олександровича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

СВИНОБІЙ Марію Володимирівну - срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

СОБЧЕНКА Андрія Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

СОТНІКОВА Андрія Олеговича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

СТРИЖЕВСЬКОГО Юрія Едуардовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ТРУБІНА Сергія Михайловича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ТРУБІНУ Людмилу Анатоліївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ФОМЕНКА Олександра Олексійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЧЕРНЕНКО Юлію Сергіївну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

ШЕСТЕРИКОВА Станіслава Миколайовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ШОТУРМУ Ігоря Олександровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з футболу

ЩЕРБАКОВА Дмитра Сергійовича - срібного призера Дефлімпійських ігор з боулінгу

ЯКОВЛЄВА Кирила Миколайовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з баскетболу

ЯКУБОВСЬКОГО Ростислава Вадимовича - срібного та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

МАЖАРУ Інну Вікторівну - дворазову чемпіонку, срібну та дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

ТЕРЕЩЕНКО Ірину Іванівну - багаторазову срібну та багаторазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ФЕДОСЄЄВУ Ганну Володимирівну - дворазову чемпіонку, дворазову срібну призерку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування

ШЕПЕЛЮК Катерину Борисівну - дворазову чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ЯНЧУК Карину Олегівну - триразову чемпіонку Дефлімпійських ігор з карате

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АВДЄЄВУ Катерину Андріївну - дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ВЕЛИЧКО Дарину Святославівну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ГАВРІЛОВУ Віту Вікторівну - дворазову чемпіонку Дефлімпійських ігор з карате

ГУБАНОВУ Марину Володимирівну - чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор з карате

Д'ЯЧЕНКО Аллу Євгенівну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

ДЕНИСОВУ Катерину Геннадіївну - триразову срібну та триразову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ДОВБИЩУК Ксенію Анатоліївну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

ЗАВІНОВСЬКУ Карину Олексіївну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з тенісу настільного

ЗАТИЛКІНУ Анну Володимирівну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

КОВАЛЬЧУК Катерину Миколаївну - чемпіонку та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з боулінгу

КОРНІЙЧУК Марію Петрівну - чемпіонку та срібну призерку Дефлімпійських ігор із дзюдо

КОЧМАРИК Вікторію Миколаївну - триразову срібну призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

МАСЛО Катерину Олегівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

РЕЖИЛО Марію Ігорівну - триразову срібну та багаторазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

РИЛОВУ Раїсу Юріївну - чемпіонку Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу

СИДОРЕНКО Анастасію Євгенівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з легкої атлетики

ХИЛЬ Тетяну Олександрівну - бронзову призерку Дефлімпійських ігор з карате

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

БРИЖАКА Аліма Валерійовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор із дзюдо

ДАВИДОВУ Кристину Олександрівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ДУДНИКА Максима Ігоровича - триразового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЗАУЛІЧНОГО Євгена Ігоровича - срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЗІНЕНКА Івана Володимировича - срібного призера Дефлімпійських ігор з плавання

ІВАНЕНКО Катерину Дмитрівну - срібну та бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання

ІЖАЧЕНКА Філіппа Тарасовича - бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОЛОМІЙЦЯ Олексія Михайловича - триразового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

КОНКІНА Віктора Олеговича - дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ЛИТВИНЕНКА Олексія Павловича - дворазового срібного призера та бронзового призера Дефлімпійських ігор з плавання

ТАРАСЕНКО Дар'ю Юріївну - дворазову бронзову призерку Дефлімпійських ігор з плавання.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

9 вересня 2017 року
 
<   >