ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Міжнародний паралімпійський комітет продовжив призупинення членства Паралімпійського комітету Росії Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
21.12.2017
160816074328431_ipclogo16-9.jpg

Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) у середу (20 грудня) заявив про продовження призупинення членства Паралімпійського комітету Росії (ПКР), а остаточне рішення про участь або відсторонення від участі російських паралімпійців у зимових Паралімпійських Іграх 2018 в м. Пхенчхан буде оголошено наприкінці січня. 

 

 

Під час зустрічі Ради правління МПК у вівторок (19 грудня) було прийнято рішення залишити тимчасову можливість для російських спортсменів брати участь у кваліфікаційних змаганнях під нейтральним прапором у чотирьох зимових видах спорту: гірські лижі, біатлон, лижні гонки та сноуборд. 

 

Умови, які вперше були оголошені у вересні, мають на меті зберегти можливість для ПКР заявити своїх спортсменів для участі у зимових Паралімпійських Іграх 2018 у випадку, якщо статус ПКР буде вчасно відновлено.

 

Робоча група МПК відповідає за відстеження виконання вимог з боку ПКР для відновлення його статусу. Наразі ПКР необхідно виконати п'ять пунктів вимог, перш ніж робоча група МПК надасть рекомендації до Ради правління МПК про відновлення статусу ПКР.


Нижче наведені ці основні критерії: 


 

  • Затвердження конституції ПКР з боку Департаменту з питань членства в МПК
  • Завершення усіх фінансових критеріїв щодо відновлення статусу.
  • Підтвердження від Міністерства спорту Росії, що необхідні зміни до російського законодавства були прийняті з метою введення в дію тимчасової та остаточної дискваліфікації супроводжуючого персоналу спортсменів (та відображення цих змін у відповідних стандартизованих угодах для супроводжуючого персоналу спортсменів, що використовується Центром спортивної підготовки Національних команд Росії (CSP)).
  • Дозвіл про відновлення функціонування антидопінгової лабараторії Росії (RUSADA) збоку Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).
  • Надання офіційної відповіді, що стосуватиметься та стане відповідною реакцією на дані, пред‘явлені професором Маклареном.

 

 

Офіційний запит, що надійшов від ПКР про скасування пунктів вимог щодо відновлення роботи антидопінгової лабараторії Росії (RUSADA) з боку Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) та надання відповіді на інформацію зі звіту Макларена, було відхилено Радою правління МПК у вівторок.

 

Ендрю Парсонс, Президент МПК заявив, що: «Незважаючи на те, що Рада правління МПК вражена рівнем співпраці та прогресу з боку ПКР - Рада єдина у своєму рішенні залишити призупинення членства, оскільки не усі пункти вимог були виконані у повній мірі»

 

«ПКР прогресує у співпраці з МПК щодо трьох з п'яти пунктів вимог для відновлення статусу, однак на превеликий жаль ми не маємо прогресу щодо обґрунтованої відповіді від російської влади відносно даних наведених у звіті Макларена.»

 

«Оскільки заявки на участь спортсменів у Паралімпіаді 2018 року в м. Пхенчхан після 23 лютого не прийматимуться, Рада правління МПК проведе наступну свою зустріч з 26 по 28 січня. Це останній шанс для команди Росії виконати поставлені перед ними умови для участі в Паралімпійських Іграх».

 

Енді Паркінсон, голова робочої групи МПК заявив, що: «З моменту надання звіту робочої групи до Ради правління МПК у вересні 2017 року Паралімпійський комітет Росії (ПКР) продовжує показувати позитивну динаміку змін для відновлення свого статусу, в тому числі, доопрацювання антидопінгових правил ПКР та надання додаткової інформації щодо кадрових питань та питань внутрішнього управління. Для відновлення статусу необхідно виконати п'ять пунктів вимог, ПКР вживає необхідних заходів щодо трьох з них. Проте, як неодноразово зазначала Робоча група МПК, існують серйозні занепокоєння з приводу відсутності будь-якого суттєвого прогресу щодо надання офіційної реакції російської влади на висновки зі звіту професора Макларена. До виконання залишається вимога WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство) щодо відновлення антидопінгової лабараторії RUSADA  та критерії відновлення статусу ПКР.  Крім того, Міністерство спорту Росії не надало нам жодної інформації щодо результатів свого внутрішнього розслідування з даного приводу навіть попри те, що Робоча група МПК надсилала декілька повторних запитів. В даний час існує дуже велика ймовірність того, що ухилення від допомоги та співпраці  призведе до ситуації, за якої статус ПКР не відповідатиме критеріям відновлення на час проведення зимових Паралімпійських Ігор в м. Пхенчхан 2018 року».

 

Челсі Готелл, голова Комітету спортсменів МПК підкреслила, що: «До початку зимових Паралімпійських Ігор 2018 в м. Пхенчхан залишилось менше ніж 80 днів і збентежує те, що незважаючи на усі зусилля ПКР відсутність прогресу збоку російської влади може коштувати національній паралімпійській команді Росії участі у Паралімпіаді. Паралімпійські ігри  - це абсолютна вершина для кожного паралімпійця. Представляти свою країну та національний прапор на світовому рівні - це надзвичайний досвід. На Паралімпіаді ти маєш бажання змагатися з кращими в світі спортсменами і незважаючи на те чи буде приймати Росія участь чи ні - Парадімпіада 2018 в м. Пхенчхан позитивно вплине на кожного спортсмена, який бере участь в змаганнях. МПК якомога довше залишає двері відкритими для Паралімпійського комітету Росії, для можливості взяти участь у Паралімпіаді 2018 року, але термін виконання вимог збігає у січні»

 

Будь ласка зауважте, що: за рішенням, яке було прийнято в середу, прес-конференцію за участю Президента МПК Ендрю Парсонса яка планувалася на четвер, 22 грудня у Лондоні - було скасовано.  Прес-конференція, на якій буде оголошено остаточне рішення, перенесена на кінець січня 2018 року. Про точну дату проведення прес конференції буде оголошено на початку січня 2018 року.

 


За інформацією Міжнародного паралімпійського комітету України

https://www.paralympic.org/news/ipc-maintains-rpc-suspension

 

  

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >