17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Гардемарини у візках завершили кубок світу 8 високими нагородами Надіслати електронною поштою
18.02.2018

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках підвела яскраву фінальну риску чемпіонату світу, загалом виборовши 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові медалі. У змаганнях взяли  участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу.

Сьогодні був найвдаліший із днів, адже, по-перше - він був сповнений яскравих перемог: 1 золота, 2 срібні медалі та 1 бронзова нагорода.

Нашій Морквич Наталі вдалолсь вибороти сьогодні таке жадане «золото» в шаблі (категорія А), а також Демчук Андрій завоював срібло в чоловічій шаблі (категорія А). В жіночій шаблі в категорії В у нас - дві високі нагороди - срібло в Олени Федоти та бронза у Надії Дьолог.

Однозначно найкраще від України виступила Наталя Морквич, котра виборола 1 золоту та 1 бронзову медалі.

По-друге, на першому етапі кубку світу підвели підсумки попереднього 2017 року. Позняк Тетяна стала спортсменкою номер один в жіночій шпазі (категорія В), Бреус Євгенія  - краща в жіночій шаблі (категорія А), Шавкун Сергій - кращий у чоловчій шпазі (категорія С).

Вітаємо переможців цього кубку світу, що з проходив в угорському місті Егер з 15 по 18 лютого.

Офіційні спонсори Національного комітету спорту інвалідів України та національної паралімпійської збірної команди України:  СПОРТМАСТЕР UA -«Спортмастер-Україна», O'stin Ukraine - «Остін», ПриватБанк - ПриватБанк, VisaВОЛЯ - «Воля», ВОЛЗ - ВОЛЗ, Victoria Koroleva - Виктория Королёва -VK, Мястория - «М'ясторія», Миргородський м'ясокомбінат - Миргородський м'ясокомбінат, офіційний цифровий технологічний партнер lifecell