Авторизація

Забули пароль?
Разом на сайті
Зараз на сайті: 2 гостей

5 медалей паралімпійців України у перший день Паралімпіади Надіслати електронною поштою
10.03.2018
Національна паралімпійська збірна команда України яскраво розпочала змагання першого дня на Паралімпіаді-2018: 5 медалей та перше місце по кількості нагород разом із командою США.  Сьогодні наші спортсмени, попри неймовірні пориви вітру, попри звичне для першого дня хвилювання, вибороли у біатлоні (спринт - 7,5 км індивідуальна гонка коротка дистанція чоловіки, 6 км - жінки) 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові медалі, один-в-один повторивши історію першого дня змагань у Сочі-2014.

Першою медалісткою дня стала Ляшенко Людмила, котра виборола першу свою паралімпійську медаль. І ця медаль є бронзовою.

Бронзові нагороди також завоювали Рептюх Ігор та Ковалевський Анатолій з гайдом Мукшиним Олександром.

Своє перше паралімпійське срібло виборола Шишкова Оксана з гайдом Казаковим Віталієм.

Ну і яскраву крапку сьогоднішнього змагального дня поставив Лук'яненко Віталій (гайд - Марчишак Іван) - наш прапороносець, який здолав усі міфи про те, що для спорту є якісь вікові цензи, що молодшим краще виборювати медалі і що прапороносці не беруть золота.  Видно, така доля Віталія - руйнувати всі стереотипи та доводити усім, що неможливого не буває.

Завтра у нас - лижні перегони довга дистанція (15 км)  клас сидячи. Україна представлена лише чоловіками у цім класі - Радь Тарас та Яровий Максим.

Підтримуйте нас! Слідкуйте за нашими виступами в трансляціях на UA:Перший та на сайті invamedia.com, на нашій веб-сторінці та у фейсбук https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/