ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Вересень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати першого дня змагань, 10 березня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
10.03.2018

 РЕЗУЛЬТАТИ

 участі  спортсменів  України 

 на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна Корея)

Паралімпійське селище

1 день  змагань

10 березня 2018 року

 У  змаганнях  взяло  участь 19 українських спортсменів в 1 виді спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Клас

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Біатлон

7,5 км  коротка дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 3

Лук'яненко Віталій Володимирович  - лідер Марчишак Іван

чол.

І

19:51.8

Харківська обл., Київська обл.

2

6 км  коротка дистанція                                 (індивідуальна перегони)

В 2

Шишкова Оксана Валеріївна                - лідер Казаков Віталій                 

жін.                                                   чол.

ІІ

19:26.4

Харківська обл.

3

LW 8 

Ляшенко Людмила Олександрівна

жін.

ІІІ

17:44.4

Харківська обл.

4

7,5 км  коротка дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 2

Ковалевський Анатолій Олександрович - лідер Мукшин Олександр

чол.

ІІІ

20:30.1

м.Київ,                    Сумська обл.

5

LW 8 

Рептюх Ігор Миколайович

чол.

ІІІ

18:40.9

Чернігівська обл.

6

В 2

Решетинський Ярослав Юрійович - лідер Стефурак Назар

чол.

4

20:33.8

м.Київ,                              Харківська обл.

7

LW 12

Радь Тарас Михайлович

чол.

4

24:10.8

Тернопільська обл.

8

6 км  коротка дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 6

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

жін.

4

17:57.0

Волинська обл.

9

B 2

Прилуцька Ольга Валеріївна                    - лідер Бабар Борис

жін.                                                   чол.

4

21:17.5

м.Київ,     Чернігівська обл.

10

7,5 км  коротка дистанція                                 (індивідуальніперегони)

LW 8 

Вовчинський Григорій Васильович

чол.

4

19:00.2

Київська обл.

11

В 2

Уткін Юрій Володимирович - лідер Перехода Руслан

чол.

5

21:23.1

Харківська обл.

12

Біатлон

6 км коротка дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 8 

Буй Ірина Василівна

жін.

6

19:00.4

Вінницька обл.

13

7,5 км  коротка дистанція                    (індивідуальна гонка)

В 2

Суярко Дмитро Олегович - лідер Потапенко Василь

чол.

6

21:54.8

Чернігівська обл.,           Харківська обл.

14

В 1

Казік Олександр Вікторович -лідер Кучерявий Сергій

чол.      

8

22:02.8

Вінницька обл.

15

6 км коротка дистанція                                 (індивідуальні перенони)

LW 10

Яровий Максим Володимирович

чол.

10

26:00.9

Миколаївська обл.

16

LW 8 

Конашук Богдана Петрівна

жін.

10

19:32.8

Волинська обл.

17

7,5 км  коротка дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 3

Махоткін Олександр Костянтинович -лідер Нікулін Денис

чол.

12

23:48.9

Харківська обл.

18

LW 6

Ситник Віталій Юрійович

чол.

12

21:06.5

Дніпропетровська обл.

19

LW 8 

Романюк Сергій Васильович

чол.

15

22:48.9

Закарпатська обл.

Підсумки першого дня

І місць     - 1

ІІ місць    - 1

ІІІ місць   - 3

IV місць   - 5

V місць    - 1

VI місць   - 2

Розподіл медалей станом на  10.03.2018 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

1

США

3

1

1

5

2

Франція

2

1

0

3

3

НПА

2

1

0

3

4

Україна

1

1

3

5

5

Канада

1

1

2

4

6

Німеччина

1

1

0

2

…12-15

Нова Зеландія

0

0

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 Штаб паралімпійської команди України

 

 
< Попередня