ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати третього дня змагань, 12 березня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
12.03.2018

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна   Корея)                                                                      Паралімпійське селище

3 день  змагань

12 березня 2018 року

В  змаганнях  взяло  участь 9 українських спортсменів у 2 видах спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Клас

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Лижні перегони

20 км довга  дистанція                                 (індивідуальні перегони, вільний стиль)

LW 8

Рептюх Ігор Миколайович

чол.

І

44:52.4

Чернігівська обл.

2

15 км  довга дистанція                                 (індивідуальні перегони, вільний стиль)

В 2

Шишкова Оксана Валеріївна,                    лідер - Казаков Віталій                 

жін.                                                   чол.

ІІ

49:19.5

Харківська обл.

3

LW 8

Ляшенко Людмила Олександрівна

жін.

ІІІ

51:06.6

Харківська обл.

4

LW 6

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

жін.

4

51:19.5

Волинська обл.

5

20 км  довга дистанція                    (індивідуальна гонка, вільний стиль)

В 1

Казік Олександр Вікторович - лідер Кучерявий Сергій

чол.      

6

51:23.0

Вінницька обл.

6

15 км  довга дистанція                                 (індивідуальна гонка, вільний стиль)

B 2

Прилуцька Ольга Валеріївна -                    лідер Бабар Борис

жін.                                                   чол.

6

54:40.5

м.Київ,     Чернігівська обл.

7

20 км довга  дистанція                                 (індивідуальні перегони, вільний стиль)

LW 8

Романюк Сергій Васильович

чол.

7

50:44.8

Закарпатська обл.

8

15 км  довга дистанція                                 (індивідуальна гонка, вільний стиль)

LW 8

Конашук Богдана Петрівна

жін.

8

57:16.7

Волинська обл.

9

Сноуборд

Сноуборд-Крос

LL2

Ошаров Іван Станіславович

чол.

15

1:11.71

м.Київ

   
 
< Попередня   Наступна >