ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Результати четвертого дня змагань, 13 березня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.03.2018

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна  Корея)                                                                   Паралімпійське селище

4 день  змагань

13 березня 2018 року

В  змаганнях  взяло  участь 17 українських спортсменів у 1 виді спорту.

№ з/п

Вид спорту

Вид програми

Клас

Прізвище ім`я

Стать

Місце

Результат

Регіон

1

Біатлон

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 12

Радь Тарас Михайлович

чол.

І

45:35.6

Тернопільська обл.

2

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальна гонка)

В 2

Шишкова Оксана Валеріївна,                    лідер - Казаков Віталій                 

жін.                                                   чол.

І

37:58.9

Харківська обл.

3

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 8 

Рептюх Ігор Миколайович

чол.

ІІ

35:31.8

Чернігівська обл.

4

В 1

Казік Олександр Вікторович - лідер Кучерявий Сергій

чол.      

ІІ

39:26.1

Вінницька обл.

5

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальна гонка)

LW 8 

Ляшенко Людмила Олександрівна

жін.

ІІІ

36:23.6

Харківська обл.

6

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 2

Уткін Юрій Володимирович -лідер Перехода Руслан

чол.

ІІІ

40:19.4

Харківська обл.

7

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальна гонка)

LW 8 

Буй Ірина Василівна

жін.

4

39:12.5

Вінницька обл.

8

B 2

Прилуцька Ольга Валеріївна -                    лідер Бабар Борис

жін.                                                   чол.

4

42:15.8

м.Київ,     Чернігівська обл.

9

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 3

Лук'яненко Віталій Володимирович -лідер Марчишак Іван

чол.

4

40:19.8

Харківська обл., Київська обл.

10

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 8 

Конашук Богдана Петрівна

жін.

7

40:38.1

Волинська обл.

11

 

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 8 

Романюк Сергій Васильович

чол.

7

40:56.3

Закарпатська обл.

12

біатлон

12,5 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

В 2

Решетинський Ярослав Юрійович                              - лідер Стефурак Назар

чол.

7

43:00.8

м.Київ,                              Харківська обл.

13

LW 6

Ситник Віталій Юрійович

чол.

8

40:56.3

Дніпропетровська обл.

14

В 2

Ковалевський Анатолій Олександрович - лідер Мукшин Олександр

чол.

8

44:29.1

м.Київ,                    Сумська обл.

15

В 2

Суярко Дмитро Олегович -  лідер Потапенко Василь

чол.

9

44:49.5

Чернігівська обл.,           Харківська обл.

16

В 3

Махоткін Олександр Костянтинович - лідер Нікулін Денис

чол.

10

47:28.8

Харківська обл.

17

10 км  середня дистанція                                 (індивідуальні перегони)

LW 6

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

жін.

 

DNF

Волинська обл.

Підсумки четвертого дня

І місць     -  32
ІІ місць     - 22
ІІІ місць   - 42
IV місць   - 63
V місць    - 1-
VI місць   - 4-
 

Розподіл медалей за кількістю виборених золотих нагород станом на 13.03.2018

МісцеКраїназолотісрібнібронзовіВСЬОГО
1США66517
2НПА55313
3Україна54615
7Словаччина5117
4Франція45312
5Німеччина45110
6Канада41510
…17-21Республіка Корея0011

Штаб паралімпійської команди України

 

 

 
< Попередня   Наступна >