ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Паралімпіада2018
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати п'ятого дня змагань, 14 березня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
14.03.2018

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна   Корея)                                                                      Паралімпійське селище

5 день  змагань

14 березня 2018 року

В  змаганнях  взяло  участь 12 українських спортсменів в 1 виді спорту.

№ з/пВид спортуВид програмиКласПрізвище ім`яСтатьМісцеРезультатРегіон
1Лижні перегони1,5 км Спринт (класичний стиль)В 2Шишкова Оксана Валеріївна -                    лідер Казаков Віталій                  жін.                                                   чол.ІІІ Харківська обл.
2LW 8  Ляшенко Людмила Олександрівнажін.5 Харківська обл.
31,1  км  Спринт    LW 12 Радь Тарас Михайловиччол.53:36.3Тернопільська обл.
41,5 км Спринт (класичний стиль)LW 8  Вовчинський Григорій Васильовиччол.64:34.5Київська обл.
5В 2Суярко Дмитро Олегович - лідер Потапенко Васильчол.6не потрапив до фіналуЧернігівська обл.,           Харківська обл.
61,5 км Спринт (класичний стиль)B 2Прилуцька Ольга Валеріївна -                  лідер Бабар Борисжін.                                                   чол.7не потрапила до фіналум.Київ,     Чернігівська обл.
7LW 8  Конашук Богдана Петрівнажін.8не потрапила до фіналуВолинська обл.
81,1  км  Спринт    LW 10 Яровий Максим Володимировиччол.9не потрапив до фіналуМиколаївська обл.
91,5 км Спринт (класичний стиль)LW 6 Батенкова-Бауман Юлія Вікторівнажін.11не потрапила до фіналуВолинська обл.
10В 2Уткін Юрій Володимирович - лідер Перехода Русланчол.124:06.97            не пройшов  кваліфікаціюХарківська обл.
11LW 8  Романюк Сергій Васильовиччол.133:57.41                   не пройшов  кваліфікаціюЗакарпатська обл.
12В 1Казік Олександр Вікторович - лідер Кучерявий Сергійчол.        DNSВінницька обл.

Підсумки п'ятого дня

І місць     -  5 
ІІ місць     - 4 
ІІІ місць   -  61
IV місць   - 9 
V місць    - 12
VI місць   - 42

Розподіл медалей за кількістю виборених золотих нагород станом на 14.03.2018

МісцеКраїназолотісрібнібронзовіВСЬОГО
1США87621
2НПА67417
3Словаччина6219
4Франція55313
5Україна54716
6Канада511016
7Німеччина47112
8Беларусь3429
…22-24Польща0011

Розподіл медалей за кількістю виборених всього нагород станом на  13.03.2018 року

МісцеКраїназолотісрібнібронзовіВСЬОГО
1США87621
2НПА67417
3Україна54716
3Канада511016
4Франція55313
5Німеччина47112
6Словаччина6219
6Беларусь3429
…22-24Польща0011

Штаб паралімпійської команди України

   
 
< Попередня   Наступна >