Разом на сайті
Зараз на сайті: 2 гостей

Ще одна нагорода України в п'ятий змагальний день Паралімпіади Надіслати електронною поштою
14.03.2018
Непростий день сьогодні, 14 березня, видався у спринті, де розігрувалось 6 комплектів нагород, у тім числі - 5  - за участі українських спортсменів.  Здобутком України стала бронзова нагорода Оксани Шишкової та її гайда Віталія Казакова, вартість якої для нашої команди стала золотою. Станом на сьогодні у паралімпійців України 16 медалей - 5 золотих, 4 срібні та 7 бронзових нагород.

Хроніка сьогоднішнього спринту:

Наша команда була представлена 11 спортсменами (5 жінок та 6 чоловіків). У класі сидячи – дистанція 1,1 км, для всіх класів інших -  1,5 км класичним стилем. Після кваліфікації до півфіналів потрапили 12 спортсменів кращих за часом.

У класі з порушенням зору по 8 спортсменів. Після кваліфікації до півфіналів не потрапили 2  наших українських спортсмени: Романюк Сергій (стоячи) та Уткін Юрій (вади зору).

Після півфінальних змагань, ще  5 українських спортсменів вибули від подальшої боротьби у наступних класах:

чоловіки сидячи - Яровий Максим (у Сочі в спринті виборов срібну медаль)

жінки стоячи - Батенкова-Бауман Юлія, Конашук Богдана.

порушення зору жінки: Прилуцька Ольга

порушення зору чоловіки: Суярко Дмитро

За правилами змагань до фінальних заїздів відбираються по 6 спортсменів у класах сидячи та стоячи (для спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату),  та  по 4 спортсмена у класах для спортсменів з вадами зору.

Чотири українських спортсмена відібрались до участі у фінальних перегонах (2 жінки та 2 чоловіка) на минулій Паралімпіаді 2014 року до фінальних зманань відібралось також 4 українських спортсмена, але 1 чоловік та 3 жінки

Результати фінальних заїздів за участі українських спортсменів:

Шишкова Оксана  ІІІ місце -  (у Сочі посіла ІІІ м), гайд Казаков Віталій. (Перше місце виборола - білоруська спортсменка Саханенко Світлана).

Зараз у Оксани Шишкової вже чотири паралімпійські нагороди 2018 року: а саме 1 золота,  2 срібні та 1 бронзова медалі.

Радь Тарас - 5 місце. Перше місце виборов Андре Соул -США.

Ляшенко Людмила  -  5 місце (у Сочі не потрапила до фіналу -7 м). Перше місце виборола - Міленіна Анна із команди НПА.

Вовчинський Григорій -  6 місце (у Сочі не потрапив до фіналу -9 м). Перше місце  посів спортсмен із Казахстану Колядін Олександр (45 років).

Відтак, станом на 15.00 - 14 березня 2018 року у національній паралімпійській збірній команді України за п'ять змагальніх днів - 16 нагород: з яких 5 золотих, 4 срібних та  7 бронзових медалей.

Таким чином, національна паралімпійська збірна команда України за загальною кількістю нагород посідає третє місце разом із командою Канади (16 медалей), а за кількістю золотих нагород - п'яте.

Здобутки нашої команди станом на сьогодні:

-  у біатлоні, національна збірна команда України за загальною кількістю медалей (11 медалей, з яких 3 золотих, 3 срібних та 5 бронзових) посідає перше місце, за кількістю золотих нагород ми - другі. (по золоту перша команда НПА - 8 медалей, з яких 3 золотих, 4 срібних та 1 бронзова);

- у лижних перегонах посідає третє місце - всього 5 нагород(2 золотих, 1 срібна  та 2 бронзові), за кількістю золотих нагород ми посідаємо четверте місце.

Завтра у команди - вихідний день. Готуватимемося до виступу у сноуборді, біатлоні (довга дистанція). Вболівайте за нас! Ваша підтримка - наша перемога!