ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Серпень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Результати сьомого дня змагань, 16 березня Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
16.03.2018

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІІ  зимових  Паралімпійських  Іграх  2018 року

м. Пхьончхан (Південна   Корея)                                                                      Паралімпійське селище

7 день  змагань

16 березня 2018 року

В  змаганнях  взяло  участь 20 українських спортсменів в 2 видах спорту.

№ з/пВид спортуВид програмиКласПрізвище ім`яСтатьМісцеРезультатРегіон
1Біатлон15 км  довга дистанція                    (індивідуальна гонка)В 3Лук'яненко Віталій Володимирович -лідер Марчишак Іванчол.І45:12.9Харківська обл., Київська обл.
2В 1Казік Олександр Вікторович - лідер Кучерявий  чол.       ІІ45:36.5Вінницька обл.
312,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальна гонка)В 2Шишкова Оксана Валеріївна -                   лідер  Казаков Віталій                  жін.                                                   чол.ІІ40:31.1Харківська обл.
4B 2Прилуцька Ольга Валеріївна -                     лідер  Бабар Борисжін.                                                   чол.442:51.2м.Київ,     Чернігівська обл.
5LW 8  Буй Ірина Василівнажін.441:24.4Вінницька обл.
615 км  довга  дистанція                                 (індивідуальні перегони)В 2Уткін Юрій Володимирович -лідер Перехода Русланчол.446:40.3Харківська обл.
7В 2Ковалевський Анатолій Олександрович -лідер Мукшин Олександрчол.446:40.3м.Київ,                    Сумська обл.
8LW 12 Радь Тарас Михайловиччол.451:03.6Тернопільська обл.
9LW 8  Вовчинський Григорій Васильовиччол.444:47.8Київська обл.
1012,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)LW 8  Конашук Богдана Петрівнажін.542:27.5Волинська обл.
1115 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)LW 8  Рептюх Ігор Миколайовиччол.545:02.2Чернігівська обл.
12LW 6 Ситник Віталій Юрійовиччол.648:00.2Дніпропетровська обл.
13Біатлон15 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)В 2Суярко Дмитро Олегович - лідер Потапенко Васильчол.648:48.3Чернігівська обл.           
14В 3Махоткін Олександр Костянтинович - лідер Нікулін Денисчол.850:39.1Харківська обл.
1512,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)LW 8  Ляшенко Людмила Олександрівнажін.1046:11.4Харківська обл.
1615 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)В 2Решетинський Ярослав Юрійович - лідер Стефурак Назарчол.1153:03.4м.Київ,                              Харківська обл.
1712,5 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)LW 6 Батенкова-Бауман Юлія Вікторівнажін.1146:18.3Волинська обл.
1815 км  довга дистанція                                 (індивідуальніперегони)LW 8  Романюк Сергій Васильовиччол.1251:54.7Закарпатська обл.
19LW 10 Яровий Максим Володимировиччол.1559:46.6Миколаївська обл.
20СноубордБанкед -СлаломLL2Ошаров Іван Станіславовиччол.15 м.Київ

Підсумки сьомого дня

І місць     -   51
ІІ місць     - 42
ІІІ місць   -  7 
IV місць   -  96
V місць    -  32
VI місць   - 62

Розподіл медалей за кількістю виборених золотих нагород станом на 16.03.2018

МісцеКраїназолотісрібнібронзовіВСЬОГО
1США1112730
2НПА88420
3Німеччина67215
4Україна66719
5Словаччина6219
6Канада611219
7Франція57416
8Беларусь34310
…22-25Польща0011
 

Штаб паралімпійської команди України


 
 
< Попередня   Наступна >